Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Cześć Dziewczyny, oceniając po krótce według punktów wyżej: - obsługa:...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Hynka 30, tyle różnorodnych opinii wątek zamknięty że poszłam sprawdzić. Jestem po kilku zajęciach (dokładnie 7, w tym...
~Jeszcze chwila i już
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Dobra szkoła rodzenia wątek zamknięty W mojej opinii jest to szkoła spełniająca oczekiwania mam, przynajmniej ja...
~Przyszła mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Edukacja kobiet w ciąży super. wątek zamknięty Fajne zajęcia, przydatne w trudnym okresie - wszystko mi się przypomniało -...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

polecam, polecam, polecam, polecam wątek zamknięty polecam :) ciekawe zajęcia z psychologii, żywienia, masażu Shantala,...
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Gorąco polecam ;) wątek zamknięty Uczęszczałam do tej szkoły rodzenia , zajęcia prowadzone przez...
~Kamila
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2014

Najlepsza szkoła w Trójmieście! wątek zamknięty "Szkoła Rodzenia "Mama i ja" i ja" to szkoła z którą przeszłam ciąże a teraz...
~Ewa H.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę szkołę rodzenia! W czasie porodu w głowie cały czas...
~Magda G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zajęcia w szkole rodzenia MAMA I JA. Ze względu na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Bardzo się cieszę, że trafiłam na tą szkołę wątek zamknięty W ciąży zależało mi na tym, żeby być aktywną, szukałam więc specjalnych zajęć...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Dobra szkoła rodzenia jest niezwykle ważna w czasie kiedy przygotowujemy sie...
~Dusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Poprostu bomba! wątek zamknięty Wspaniała sprawa dla "młodych rodziców", ale także dla tych którzy mają już...
~Mróweczka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry