Aster

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halina - ocena Jestem bardzo zadowolona z kursu. Mimo podeszlego wieku, jak na zdobywanie...
~Halina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Maria - opinia Bardzo polecam kurs w tej szkole jazdy. Egzamin zdany za pierwszym...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

kia - opinia super, od razu zdany egzamin
~kia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Oliwia - opinia Nauka przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, kontakt z panem instruktorem...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 kwietnia 2023

Czarek - opinia wątek zamknięty Prawo jazdy zdaję kolejny raz po latach. Pan Paweł perfekcyjnie mnie...
~Czarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Do nauki jazdy wróciłam po latach, tym razem jednak okazała się być...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Sandra - opinia wątek zamknięty Dzięki tej szkółce bardzo dobrze się przygotowałam do egzaminu, jestem bardzo...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Klaudia - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście!! Dzięki Panu Pawłowi udalo mi się zdać...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Anna Szpak-Szpakowska - opinia wątek zamknięty Świetna szkółka, zdane za pierwszym razem, polecam!!!!
~Anna Szpak-Szpakowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Dzięki tej szkole jazda samochodem stała się czymś bardzo prostym i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę OSK Aster :) Podobało mi się jak były przeprowadzone zajęcia...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Maks - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkółka, egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam!
~Maks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Mikołaj Bednarski - opinia wątek zamknięty Było nieźle- jedyna wada, to myślę, że jazdy mogłem mieć max. 3 razy...
~Mikołaj Bednarski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Opinia o szkole wątek zamknięty Witam. Zdawałam 2 maja prawo jazdy i zdałam. Dzięki szkole aster. bardzo...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pan Paweł od zera nauczył mnie jeździć, zdałam za pierwszym podejściem. P....
~Wanda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Egzamin w PORD okazał się łatwiejszy niż egzamin wewnętrzny. Prawko zdane za...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Instruktorzy maja duzo cierpliwosci wątek zamknięty Nie owijaja w bawelne ale jednoczesnie dodadza otuchy. Mi sie w koncu udalo i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Kurs prawo jazdy kat. B wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście! Wszystko na najwyższym poziomie, egzamin...
~AR
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan Paweł bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu państwowego oraz nauczył...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

OSK Aster - to była bardzo dobra decyzja! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że spośród wielu trójmiejskich szkół wybrałam właśnie tę....
~Daria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
214

postów

204

wątków

do góry