Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fatalna obsługa wątek zamknięty Obsługa fatalna! Gorsze traktowanie klientów z Grouponem. Słaba reklama przy...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Super! wątek zamknięty Zacznijmy od klimatu- cudownie! Przepiękny, klimatyczny wystrój z...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

POLECAM! wątek zamknięty Restauracja rodzinna z sercem i duszą. Dania przepyszne, duże porcje. Nikt...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

W klasie! Ale z uwagami. wątek zamknięty Jeśli chodzi o jedzenie: - barszcz ukraiński - pyszny - sałatka Bajka -...
~Kraszan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Polecan wątek zamknięty Polecam barszcz I pierogi. Bardzo miła obsługa
~Mariusz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Naprawdę smacznie :) wątek zamknięty Byłam, smakowałam i jestem zakochana w kuchni ukraińskiej. Przepyszne...
~Justyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Byłam i ja wątek zamknięty i też polecam ten Nowy lokal w Gdańsku. Przesympatyczna obsługa i rewelacyjna...
~Teresa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

opinia wątek zamknięty Smacznie, dużo, bardzo miła obsługa ,jesteśmy pod wrażeniem. Na pewno...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Ciekawe Smaki, Restauracja Rodzinna. wątek zamknięty Bardzo fajna restauracja rodzinna. Ekipa kelnerek mocno zakręcona...
~Przemek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

SUPER) wątek zamknięty Restauracja super, bardzo polecam) jedzenia przepyszny, obsluga super,...
~Kristina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

WoW! wątek zamknięty Pyszne jedzenie, miła obsługa, wnętrze lekko do poprawki. Ogólnie na wielki...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Kuchnia ukraińska !!! wątek zamknięty Smaczne, świeże Możliwość zamówienia na wynoś. Karaoke
~Natali
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Niedzielny obiadek wątek zamknięty Byliśmy z męzem dzisiaj poznać nową ukraińską restaurację.Jedzonko niezłe....
~Dana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

zdecydowanie na nie wątek zamknięty 1-obsługa miła,coż z tego skoro niekompetena 2-brak barszcz ukraińskiego i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Obsługa zdecydowanie do poprawy wątek zamknięty Dzisiaj wybraliśmy się do nowej restauracji Pan Kotowski. Restauracja miała...
~Ilona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Rodzinny obiadek niedzielny wątek zamknięty Pierogi z mięsem wyśmienite, duża porcja, smaczny dorsz zapiekany z...
~smakosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry