Widok

Panie Prezydencie jesteśmy z Panem

Panie Pawle, jesteśmy z Panem myślami. Trzymaj się!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przyłączam się !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam budynia osobiście. Nie lubię i nie szanuję go jako prezydenta i polityka.
Prwywatnie daje się lubić.
Trzymam kciuki za niego.

Gdzie byłą ochrona ?!
Jakim cudem karany i psychiczny gnojek dostał się w jego otoczenie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Całe szczęście nie znam ciebie osobiście stara c*oto!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

> Całe szczęście nie znam ciebie osobiście stara c*oto!

Wyciąganie animozji w tym kontekście, kiedy życie człowieka wisi na włosku, uważam za bardziej niż niestosowne
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wyciąganie animozji w tym kontekście, kiedy życie człowieka wisi na włosku, uważam za bardziej niż niestosowne

Nazywanie Prezydenta, a szczególnie człowieka walczącego o życie budyniem to dopiero zezwierzęcenie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jest kilka filmów. W pierwszej chwili zastanawiałem się, co oni dają. Jakie filmy z ataku? Bo tam dj biegał po scenie i nakręcał publikę do zabawy. Potem skumałem, że to żaden dj, tylko właśnie ten szaleniec. Dźgnął Adamowicza 3 razy w korpus, po czym przez kilkanaście sekund biegał po scenie z nożem i mikrofonem. Za zabezpieczenie tej imprezy powinny być ciężkie zarzuty prokuratorskie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miał plakietkę z napisem "media" i to musiało mylić ochronę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się. Tylko zachowanie ochrony na scenie, już po ataku było co najmniej dziwne. Wiem, że ochrona to zwykle studenci zatrudniani na parę godzin przez agencje jak Technoservice i inne. Oni mają stać przy barierkach i robić dobre wrażenie. Ale na samej scenie powinni już być przeszkoleni zawodowcy. Nie chcę teraz dzielić imprez na prawicowe i lewicowe, ale chyba natrój karnawału i orkiestorwego pacyfizmu całkiem się komuś na mózg rzucił i oczy przysłonił. Widziałem materiał znanego youtubera Atora z Marszu Niepodległości. Tam była szczelna ochrona, ze mysz się nie mogła przecisnąć. Facet miał plakietkę ale go zatrzymali, bo zostwaił gdzieś specjalną opaskę na rękę. A każdego prowokatora z podejrzanym transparentem zwijano w ułamku sekundy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok. Błedy w ochronie

Ale jaką sieczkę trza mieć we łbie, żeby to zrobić?
Chciał rozgłos uzyskać, jak Cyba?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cyba krzyczał, że chciał Kaczyńskiego zabić. Dzień przed zabójstwem Rosiaka był na Krakowskim Przedmieściu z tym swoim pistoletem, ale Kaczyński ma dobrą, prywatną ochronę. No to zabił Cyba i ranił pierwszych z brzegu pisowców. A ten to w ogóle aparat niezły. Lubił militaria, zbierał noże, pistolety legalne i policyjne ciuchy. Parę banków obrobił za pomocą wiatrówki i straszaka hukowego. Potem pojechał na Kanary za skradzioną forsę, trafił do paki na prawie 5 lat i tam do reszty zwariował. Wyszedł miesiąc temu i sobie ubzdurał, że to przez Adamowicza niesłusznie siedział. Kolegom zwierzał się, ze chciałby dzika zaatakować w lesie i nagrać z tego filmik na YT. Trochę niesmaczne byłoby chyba żartowanie, że się wkurzył, że mu dziki odstrzeliwują. Coś musi mieć nie tak z którymś płatem mózgowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś przed snem jeszcze zarejestrowałem, że Adamowicz ma 0Rh-. Bardzo rzadka grupa. Jak kto ma, to polecam oddać Już 41 jednostek mu przetoczyli. 18 litrów! Byłem kiedys na tym SOR. Lepiej trafić nie mógł. Tam jest full wypas. Mówię, o gdańskich SORach zdanie mam najlepsze z możliwych. Czasem trzeba pół nocy przeczekać, ale opieka jest pierwsza klasa. usg, rtg, doppler żył nawet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzsiaj o 18 na Długim Targu manifestacja Gdańszczan przeciwko przemocy. Potrzebujemy chwili refleksji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Budyń z pewnoscią o opiekę medyczną martwić sie nie musi
jakby cokolwiek miało to dac. to to ptrzymajbym Jego albo Magdę za rękę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dla ciebie to Pan Prezydent wiejski ćwoku.
A poznałeś go bo kafelki układałeś czy sprzątałeś?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

> A poznałeś go bo kafelki układałeś czy sprzątałeś?

Gie cię to obchodzi

Jest człowiek, który walczy o zycie

I to się liczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ty go obrażasz.
gorzej niż zwierzę!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> ty go obrażasz

Mówiac o nim Budyń?
sr*ć to
Jest czszłowiekim
Sytknie, żeby ludzkie uczuć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sadyl, bełkoczesz chłopie. Odstaw na razie forum.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak mi słów. Pozostaje mi jedynie wierzyć, że to jeszcze nie koniec. Nie tak. Nie wczoraj. Nie w taki sposób.
"ludzi dobrej woli jest więcej"
Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego

http://www.youtube.com/watch?v=DX-i6fl7YVo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

wywiesmy flagi gdanska > ZE chcemym pokazac ze jestesmy razem w tej tragedii.ze mimo podzialow sie szanujemy ze jestesmy ponad podzialami. KTO moze niech wysyla taka informacje dalej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak słów. Bezsilność i żal. Kondolencje dla rodziny i bliskich. Co mogę więcej ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To taka chwila, która z pewnością mnie nie zabije ale boli strasznie!
Boli mnie cały k o n t e k s t tej śmierci.
Boli mnie wszystko w całym mym jestestwie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wyobrażasz sobie coś bardziej gorszego, bolesnego niż symbolika czasu i miejsca tej śmierci ? Nie dziwię się Owsiakowi, że gość się po prostu załamał. Ma dosyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życie choć piękne, tak kruche jest
To jest wyryte na ścianie stoczniowej
Tak mało potrzeba, żeby je przerwać
Tam wystarczył pożar, teraz jeden przygłup.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niezależnie od tego czy jest się zwolennikiem czy przeciwnikiem zmarłego prezydenta Adamowicza jedno nie ulega wątpliwości. W Gdańsku dziś dobiegła kresu pewna epoka.
Cześć Jego pamięci.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

podpisuje sie pod tym co napisales Cross
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

propozycja
abysmy zapalili te swieczki
i dla wlodarza naszego miasta
i dla czlowieka
i dla dziewczynek
i dla gornikow
i dla czy za (wierze w reinkarnacje wiec inaczej to ujmuje)
wszystkich ktorzy odeszli w tragicznych okolicznosciach
za mlodo..za wczesnie
za Polakow
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakich znowu górników? Ja nic nie wiem.
Dało się z nim dogadać. Jestem mu wdzięczny, ze wyraźnie zależało mu, żeby żużel istniał w Gdańsku. Bywał regularnie na inauguracji sezonu, można było wtedy podejść i porozmawiać normalnie. Bardzo jestem też mu wdzięczny za zgodę a nawet pewien entuzjazm przy stawianiu pomnika Anny Walentynowicz. Piękny pomnik, pani Anna jest wiernie odtworzona, zamyślona... W końcu nie była to ani jego ani jego partii zwolenniczka. Nie głosowałem na niego ani razu. Ale gwarantował pewną stabilność i że nie będzie tak najgorzej. Teraz to już bez znaczenia. Na pewno był dobrym mężem i ojcem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Jakich znowu górników?
Przed samymi Świętami 12 polskich górników zginęło w Czechach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już sobie przypomniałem. Trochę mnie znieczulono przez lata na śmierć górników. Dziwne mi się to wydawało, że ilekroć ginął górnik, to trąbiono o tym w czołówkach serwisów, podczas gdy każdy weekend zabierał 20, 30, czasem 50 osób z powodu wypadków drogowych. Niemniej źle ze mną, ze o 12 w pierwszej chwili zapomniałem. Teraz pamiętam, że Duda nawet żałobę ogłosił .Lech Kaczyński kojarzy mi się z regularnym ogłaszaniem żałoby, a Duda raczej nie. Czy mniej tragedii ma teraz miejsce, czy Duda jest rozsądniejszy w tych sprawach? Jeszcze dla Pawła to

https://youtu.be/P2rhsgOgItc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

i całe szczęście że się zakończyła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To ta sensacja, do której zmierzaliśmy. Muza musi grać, anioły muszą śpiewać.
Była to jakaś postać, ważna osobistość PO w bastionie PO. Powiedzmy symboliczna.
Jednak prezydent miasta to lokalny szef. Oczywiście ogłoszono aż żałobę narodową, a media zagraniczne zauważyły sprawę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Anonimie...człowieku, który nie masz odwagi wystąpić pod jakimś nickiem, piszesz o tragedii że to "sensacja"...karygodne...brak słów
Jesteś skończonym czubem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój research "kto jest najbardziej antyrosyjski" wskazał, że:
Warszawa i Trójmiasto to dwa silne ośrodki PO, o zajadłym charakterze. Szefem szefów jest pan M, który stara się zachowywać jakiś umiar wobec Rosji i komunistów (których szefowie są jego osobistymi kumplami), jednak w praktyce mamy wszechwładzę prawicy.
Politycy PO to niższy szczebel, nawet ci z Warszawy.
Na tych północnych terenach PIS-owcy pełnią tylko rolę pomocniczą. Element przestępczy wydaje się związany z PIS, choć rzekomo przestępcy nienawidzą PIS.
Solidarność pozostaje mocno proamerykańska i antyrosyjska, co przy Trumpie jest łatwiejsze niż przy Obamie.
Rozkazy całej Solidarności wydaje guru pan M, a ten robi to, czego chcą USA.
Jednak gdy Amerykanie chcą kogoś zastraszyć, używają tych przestępców, jakby bez pośrednictwa pana M.
Ważni komuniści, zwłaszcza Żydzi, są nietykalni, chyba że za bardzo zaprzyjaźnią się z USA.
Polskie służby specjalne delikatnie kontrolują ten system pana M, są bardziej czysto proamerykańskie.
PO jest nielubiana przez wszelką biedotę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Osobisty znajomy sadyla. On jednak zna wszystkich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sadyl to VIP. Jestem w szoku, że nie wiedziałaś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie dajmy sie prowokowac wszyscy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak sobie myślę, że czeka nas dyskusja o anonimowości na forum, jako narzędzia hejtu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że Nowy Port w Gdańsku, robotnicza dzielnica, był siedliskiem przestępczości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co wiesz na temat wpływu zorzy polarnej na kopulację pingwinów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest takie prawo równowagi, że do takich zdarzeń dochodzi w miastach jeszcze "nienaruszonych".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kretynka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prośba do moderatora o zablokowanie użytkownika piszącego tutaj jako anonim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może już czas ruszyć do kolejnego miasta, jak J. Owsiak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To byłby niewybaczalny szczyt bezczelności z anonimowej strony.
Słońce wstało dzisiejszego ranka. Nocne jazdy po pustych ulicach koją moje nerwy.
Moje kontakty z ludźmi ograniczają się do wymianny strzępów słów a mimo to garściami czerpię z zakamarków ich duszy.
Moja własna słabość nie ma jak wydostać się spod szczelnego pancerza zrostów i blizn.
Tęsknota za znienawidzoną, dawną naiwnością dobija się czasem i próbuje negocjować obrany przed laty, sztywny kurs ale na próżno.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

pięknie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm? ...że to niby TAKI rodzaj "piękna"?

http://www.crazynauka.pl/wp-content/uploads/2012/07/tumblr_m6v5j7YoHY1rafcg9o1_1280.jpg

czy jawna kpina z mojego "kalectwa" ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Był kiedyś reportaż wideo z ambasady USA w Polsce, na Boże Narodzenie, w takiej humorystycznej konwencji, i mieli mnóstwo numerów "Wyborczej". To pewnie rzeczywiście ich podstawowa linia, i nie kryją tego. 6 lat temu, 2.58: https://www.youtube.com/watch?time_continue=136&v=xm-iuIdp4vg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

anonim :jezeli czujesz jakaś potrzebę podzielenia się na forum swoimi refleksjami, to bądź łaskaw znaleźć ku temu odpowiedni wątek. Np pitolenie. Uszanuj ten moment i okoliczności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi mi o to, że w wielu sprawach PO była agresywna, wywyższała się, dlatego ma wielu wrogów wśród biedoty, a może i przestępców. Dlatego dziennik TV PIS-u jest tak karykaturalnie napastliwy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Im dłużej Cię czytam, tym bardziej mi śmierdzi ta zbrodnia z niedzieli. Bo schizole zachowują się raczej jak Ty. Działają tunelowo, fiksują się na jakimś temacie, mają obraz świata dziecinnie uproszczony. Jeśli już przejawiają zachowania agresywne, to nagłe, gwałtowne i nieprzemyślane. Zaś Stefan działał metodycznie, jak zawodowy asasyn. Zdobył wzór identyfikatora, wydrukował sobie taki. Kosę przygotował zawodową. Stanął przy schodach i spokojnie odczekał na światełko do nieba. Wbiegł idealnie na odliczanie, kiedy nikt nic nie kumał. I nie rzucił się na prezydenta w wariackim amoku. Posunął go od dołu, z całego barku, z największą możliwą siłą. I tak dwa razy. A potem poprawił w serce. Do mikrofonu wyraźnie, ze stuprocentową pewnością powiedział, że człowiek został zabity. To jest psychopata wyższego poziomu albo człowiek, nad którym ktoś długo popracował. Nie łyknę bajki o chwilowej niepoczytalności. Powinien zostać skazany na karę śmierci i powieszony. Jedyna opcja. Jeśli są psychole, co potrafią tak chłodno i trzeźwo kalkulować, to jest spora szansa, że kaesa też sobie przekalkulują.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokladnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe szczegóły.
Macie teraz autentyczną sytuację i zagadkę.
Pomyślałem o rudym Ravaillaku (oglądałem francuski serial historyczny).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fran%C3%A7ois_Ravaillac
https://en.wikipedia.org/wiki/Fran%C3%A7ois_Ravaillac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widzę, żeby sadyl wcześniej wspominał, że osobiście zna prezydenta miasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętam ok. 2008-9 roku na forum takim bardziej pisowskim, historycznym rozmawiałem całkiem przyjaźnie z ludźmi, którzy rzucali mimochodem, że byli w Pałacu Prezydenckim. Był tam osobnik podejrzliwy jak sadyl, ale i tamten, pewnie warszawiak, był o wiele od was grzeczniejszy. Po prostu mnie unikał. Byłem na forum historycznym, bo historia autentycznie mnie pasjonuje. A w 2009 roku oglądałem jako turysta Pałac Prezydencki. Była piękna końcówka sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Malarz Eligiusz nie był szalony, był endekiem o wyraźnych poglądach:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Eligiusz_Niewiadomski
https://listverse.com/2007/08/22/top-10-assassins/
Szaleńcy rzadko atakują znane osoby, choć np. podobnie zginął brat Roger: https://pl.wikipedia.org/wiki/Roger_Louis_Sch%C3%BCtz-Marsauche
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy możecie zaczekać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi, że zginął wasz prezydent, bo pogorszy to całą atmosferę na tym forum.
https://www.thenews.com.pk/archive/print/608708-famous-people-stabbed-to-death
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zabierzcie stąd tego pajaca. Synek łowcy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawca ceni Ziobrę:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/stefan-w-planowal-zamach-po-wyjsciu-z-wiezienia/xvf6n3t
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umysł podobnie pracuje jak u łowcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę podobnie, jesteśmy patriotami, zauważamy biedotę. On jest jednak konserwatywny. I jest szczerym patriotą, podczas gdy ja raczej cenię to, co zagraniczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, że raz podszywa się pod dziewczynkę, a raz pod chłopca. Kim zatem jest? A może czym?
To coś musi od łowcy pochodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowcę znam osobiście i szanuję.
I'm a man.
https://cdn-media.otmont.vm.aiprod.com/original/fmalar034V51BLXS/0-I-am-a-man.jpg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trudno żebyś go nie znała / nie znał / nie znało - skoro on jest twoim sprawcą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież można sprawdzić, jakie oglądał media. Wie to rodzina albo współwięźniowie. Jakie strony odwiedzał w Internecie. Profil polityczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tatusiek powrócił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I to tyle jeżeli chodzi o uszanowanie powagi sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tak bardzo to przeżywam, że czuję prawie fizycznie, jak ciosy trafiają mnie w żołądek, serce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli zamachowcem był człowiek z zaburzeniami psychicznymi, z którymi nie chcieli lub nie potrafili sobie poradzić jego opiekunowie i fachowcy, to co my mamy począć z tym ewidentnie chorym osobnikiem ? Czy w imię poprawności administrator pozwoli na jego wpisy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszmar dopiero się zaczyna.
Zrobiłem sobie kilka testów w Internecie i jestem zdrowy psychicznie, choć w niektórych na pograniczu schizofrenii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To, że takie przyszły wytyczne, nie znaczy, że jestem naprawdę chory, zrozumcie. To tzw. psychuszka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przyszły też wytyczne dla platformersów, żeby okazywali swoją radość ze sprytnego tricku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

to akurat nie jest przypadek
z ktorego mozna uczynic takie narzedzie
nie ma rysu psychopatycznego
wiec niech sobie mowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

" Czy w imię poprawności administrator pozwoli na jego wpisy ?"

Wolałbyś cenzurę? Anonim poza tym że biorąc pod uwagę wątek w którym piszemy zachowuje się niestosownie (nie on jeden zresztą) nie łamie ani prawa ani regulaminu.
Nazwa Hyde Park zobowiązuje. W miejscu zwanym Speakers Corner wypowiedzieć może się każdy na dowolny temat pod warunkiem że nie obraża Królowej. Ta daleko idąca wolność słowa powinna zostać zachowana. Pod warunkiem że piszący nie łamie ani prawa ani regulaminu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wiem, jak będzie. Całe forum będzie w żałobie przez 10 lat.
A to jedyny wątek na ten temat.
Trochę konkretnych informacji może przynajmniej sprawić wrażenie, że ktoś kontroluje sytuację, np. raven.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obawiam się że zdrowy chorego nie zrozumie i wzajemnie
Niektorych wpisy po prostu pomijam bo mi oczu szkoda
A nie mam czym szastać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewyobrażalny tłum przy ECS. Wrażenie niesamowite.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Druhny i Druhowie, Rycerze Świętego Floriana

W obliczu ostatnich wydarzeń, które niezmiernie dotknęły Gdańsk i nas Wszystkich, obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, zwracam się do Was z prośbą, abyśmy 19 stycznia 2019 r., w samo południe przyłączyli się do upamiętnienia Ś.P. Prezydenta Pawła Adamowicza.

Niech w tę sobotę o godzinie 12.00 przez minutę sygnał syreny na remizach Ochotniczych Straży Pożarnych będzie wyrazem hołdu Wielkiemu Patriocie oraz solidarności z bólem Jego Rodziny, Przyjaciół i Bliskich.

Upamiętnijmy Człowieka o wielkim sercu, umiejącego stworzyć wspólnotę braterstwa, pomagającą ale i wymagającą poświęcenia dla drugiego człowieka.

Dziś zadaniem strażaków jest nie tylko ochrona pzed żywiołami ognia i wody ale także, jak to pięknie wyraził poeta, ochrona przed żywiołami nienawiści i pogardy.

Przekażmy sobie znak pokoju."

Waldemar Pawlak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli możecie coś pod tym...

do góry