Widok

Parkowanie na miejscu dla inwalidy przy szkole

Dlaczego zatoczka autobusowa i miejsce dla inwalidy przy szkole jest zajmowane przez osoby nieuprawnione . Gdzie jest policja .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Po co to pytanie ...tu..
Zadzwoń na Policję.Szkoda czasu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo no nowobogacki i dziecko nie bedzie chodzić tak daleko do szkoły. Potrafia zaparkować na ulicy i dzieciaki wysiadaja nie wiem gdzie maja mózg. Szkoda gadać głupota nie boli.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

à propos...nie widziełem jeszcze żadnego inwalidy na tym miejscu..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

to otwórz oczy bo kilku jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chodzá do szkoły czy podwożà zdrowe dzieci i ich dzieci muszà mieć lepiej bo oni sobie załatwili kartonik?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

chyba umyslowi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zluzuj gumeczki..co ci to przeszkadza? nie masz w zyciu większych problemów?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mi przeszkadza, bo moje dzieci, które wracają z basenu muszą wysiadać na ulicy, bo cała zatoczka jest zastawiona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Byłem na skardze u komendanta w tej sprawue ale policja jest zamknięta na cztert spusty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Policja jest na L4 :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaczęli 30 października tak na 14 dni, i już dwie zadymy za nimi. Jakoś 15 lat do emeryturki wytrzymają...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi przeszkada jak ktoś zajmuje moje miejsce i to jest duży problem .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Temat wałkowany od kiedy jest szkoła ,to porostu brak elementarnych zasad wychowania u niektórych i zwyczajne burctwo i chyba tylko piętnownaie takiego zachowania -czyli zwracanie przez nas uwagi non stop osoba parkującym w zatoczce autobusowej i na miejscu dla niepełnosprawnych może cos zmienić....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Olo ma rację a jakiś cham minusuje no ręce opadają. Czyli poparcie dla chamstwa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Olo sam jest chamem więc o co biega?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Policja jest na L4 :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakis pan robi zdjęcia i sa juz wyroki sądowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

upa jest a nie wyroki, jesteś ograniczony-ona od dziecka?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie zdrowi zajmują miejsca chorych .Cieszą się z tego i krytykują wpisy obrońców miejsca inwalidy .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

powtórzę - choć robi się to nudne jeszcze zadnego inwalidy na tym miejscu nie widzialem..po drugie: chce wams ię robić raban bo ktoś parkuje lub zatrzymuje sie nie tak jak sobie to wymarzyleś? szkoła powinna ułatwiać - a nie przeszkadzac niestetu w Baninie kazdy przybłęda będzie zły na sąsaida
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

miejsce dla inwalidy jest, bo takie jest prawo pisowski de..lu. dzis juz jednego pana- duzego, grubego i smierdzacego pisowska gorzala, wyprowadzilem za uszy. juz pisalem, nie boje sie, i uwaga, bede kazdego wyprowadzal. pan cos tam sie pultal, ale go przytrzymalem, wytlumaczylem, obfotografowalem i tyle. zoabaczymy. moze juz sie bedzie. skoro nie dziala policja, my musimy ja wyreczac

ps. uciekl mi niestety gdy dzwonilem po policje bo cos za bardzo mi smierdzial.ale numer mam, zdjecia, wiec maja go zaraz odwiedzic. nie ucieknie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

potwierdzam tak było,nikt nie reagował,ja niestety też,bałam się.Panu gratuluję,wspaniała postawa,oby więcej takich.wiem też ze ludzie robili filmiki,uważam że trzeba upublicznic postawę obywatelską.a dziad,faktycznie był chyba lekko wczorajszy,jeszcze raz gratuluje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja tez widzialem akcje. nie w 100 % ale generalnie ma pan racje. ten typ rzeczywiscie czesto stawia tam gdzie nie powinien. a jesli faktycznie czuc bylo od niego, to mial pan racje by interwnieniowac. gratuluje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Strażnik teksasu może się umyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja dziś z kolei widziałam Paniusię jak zaparkowała centralnie przy wjeździe na parking do szkoły do tego tak krzywo że przejść się nie dało. Jakiś Pan szedł z wózkiem i zwrócił jej uwagę bo akurat ta prawie staranowała go drzwiami od auta. Gdy chciał przejechać obok po trawniku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

SOK za chwileczkę się doigra i wtedy będzie pilnował swojego miejsca znaczy budy.
Głupota nie popłaca w żadną stronę...
Wystarczy że wasze głupie dzieci nie radzą sobie z emocjami, dodając do tego niekompetentnych nauczycieli i pełną dysfunkcje dyrekcji,
to jesteście na drodze do samozagłady- znaczy upier...lenia zupełnego!
Merry Christmas!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

borze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak ten gość którego napastowales i naruszyles nietykalność cielesna znajdzie dobrego papugi...to poplyniesz na wiele kawałków..A jak nie daj boże uszkodzilas mu np kark A ten zapobiegawczo zrobi obdukcje..to jeszcze pójdziesz siedzieć..tak się skończy szeryfownie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

nie lenkajcie się towazyszko iremko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja juz nawet nie próbuję zaparkować na kopercie mimo ,że posiadam uprawnienia i właściwie mam oznakowany pojazd . Zdrowe d**ile zajely na stałe moje miejsce i maja mnie w d*pie. Juz nawet nie sprawdzam czy miejsce jest wolne .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A to jeszcze obaczym,dziś oficjalnie i specjalnie po to jadę do kartuz.choć moskale chwilowo rządzą w wawie,tu jest wolne pomorze,i prawo musi być egzekowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

i jak? wróciłeś z Kartuz?!
już mozemy czuć się spoko-loko " na wolnym pomorzu"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak,byłem.złożyłem zawiadomienie na piśmie,jutro też mają przysłać patrol i pójść do szkoły.będę sprawę monitowal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie lekamy się..jest okazja do zarobku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

chlop zywemu nie odpusci...sksd w was przybledy tyle zlosci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jakiej złości? uważasz że to normalne żeby parkować na miejscu dla inwalidy albo w zatoczce dla autobusów? Skoro zanki zakazu nic nie znaczą to może w sumie światła na skrzyzowaniach też olać ......witki opadają
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tyle czasu ile trwało napisanie tego głupiego posta mogłe(a)ś poświęcić na zgłoszenie tego na Mapie Zagrożeń Policji lub po prostu na zadzwonienie na posterunek w Żukowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

uważam że "zanki" nic nie znaczą i nic mi nie zrobicie, chyba że powiecie mojej starej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

umieszczenie czegokolwiek na mapie zagrożeń jak i zglaszanie policji w Żukowie to strata czasu, niestety
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim skromnym zdaniem trzeba oznaczyć wszystkie miejsca razem z zatoką jako miejsca dla inwalidów, skończą się spory i swary!
Każdy będzie mógł zaparkować na niebieskim lub bliżej jak się uda, bo jakby nagle wszyscy wyjeli plakietki niebieske to i tak trzeba by sie było bić o jedno miejsce!
to ja racjonalizator, mam trzy patenty na usprawnienie snopowiązałki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jednak,ciągle i wciąż w różny sposób trzeba.robota u podstaw,a a dziś było ciut lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dziekujemy, serio, naszemu misiowy jak sie sam tu okresla. chodz chyba pod roznymi pseudo tu wystepuje. nie wazne. wazne ze ktos sie tematem zajął i faktycznie troche lepiej dzis bylo. i policja tez przejezdzala. dobrze ze sa tacy ludzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dużo ci to pomogło staruszko bez mindu? Typowy wolski lud, będą sie bili o cos co nikomu sie nie należy.
Brud, smród i pół metra mułu.
Zwiało nam z pokładu... hej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze dziś spotka cie kara za te slowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

g*no mnie spotka, ale ciebie na pewno za szafowanie mocami, znam sie trochę i mam nadmiar dobrych uczynków tak więc dostaniesz dzis lub jutro fizyczna odpowiedz!
OOO-III-OOO
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szambo - wywóz (37 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry