Widok

Paszport w Gdańsku ile się czeka i gdzie złożyć

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moze ktoś mi napisze gdzie złożyć wniosek o paszport dla 10latka? Czy jest to w Urzędzie na Okopowej? Ile się czeka oraz jaki jest koszt? Wyczytałam w necie że albo 30zl albo 70zl.prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: http://www.gdansk.uw.gov.pl/dla-klienta/paszporty

10-latek musi być obecny przy złożeniu wniosku. Tak, wniosek (plus oczywiście zdjęcie) składa się w biurze paszportowym przy Okopowej. Według informacji na stronie, koszt wydania paszportu dla dziecka wynosi 70 zł. Na wydanie dowodu czekałam około miesiąca. Zdarza się, że trzeba odstać swoje z wnioskiem - bywają długie kolejki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam informacje o kolejce, pobrałam numerek o godzinie 9:00, podeszłam do okienka z wnioskiem o 14:00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję dziewczyny za info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz nie ma kolejek. Byłam tydzień temu ok.12, a o 13 już wychodziłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry