Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wielka ulga wątek zamknięty Z wrastającym paznokciem mojej mamy walczyłyśmy od wielu lat w kilku...
~córka z mamą
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Serdecznie polecam :) wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, przesympatyczna atmosfera, zabiegi - rewelacja!...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

PediKos - najlepszy gabinet wątek zamknięty Z czystym sercem polecam gabinet PediKos - super zabiegi - dobrze wykonywane...
~Kaja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

super salon wątek zamknięty Super,super,super. Profesjonalne podejście do klienta. Dbałość o informowanie...
~monia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Musisz tam koniecznie zawitać!!! wątek zamknięty Nieziemsko przyjazna atmosfera, klimatyczne, kameralne miejsce z fachową...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Fajne, normalne miesjce wątek zamknięty Trafiłam na Słowackiego z kuponem z zakupów grupowych, bez przekonania, bo...
~Kot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Monika-opinia wątek zamknięty Nie pierwszy raz korzystałam z pedicure, aż wreszcie znalazałm to czego tak...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

REWELACJA na 6+!!! wątek zamknięty Szczerze Polecam gabinet! Świetna i bardzo profesjonalna obsługa i miła...
~edi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Najlepszy gabinet w trójmieście ! wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera Pani Lidka i Pani Emilia to wspaniałe osoby . Jestem...
~M
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Jedyny taki gabinet wątek zamknięty Rewelacja. Fachowa obsługa, profesjonalny sprzęt. Cenne porady i wskazówki w...
~MonikaT
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Zdecydowanie polecam... wątek zamknięty to jest jedyny gabinet z usług którego skorzystałam i zamierzam...
~Basia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Nie ma lepszego Gabinetu w Tr ójmieście... wątek zamknięty Zawsze profesjonalna obsługa, miła atmosfera, zainteresowanie klientem,...
~Aneta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Lz Gabinet za profesjonalizm, miła obsługe,...
~Aniak
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

:) - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa, gabinet i atmosfera! gorąco polecam! :)
~:)
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Świetny gabinet! POLECAM! wątek zamknięty Pani Emilia robi wspaniale masaze, w koncu przestały bolec mnie plecy a przy...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Żannetka - opinia wątek zamknięty jestem super zadowolona z zabiegow na twarz w koncu pani Emilia uspokoiła...
~Żannetka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Maja - opinia wątek zamknięty Jestem super zadowolona z zabiegów na twarzy, w końcu pani Emilia uspokoiła...
~Maja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Po prostu rewelacja!!! wątek zamknięty Najlepszy gabinet jaki do tej pory odwiedziłam. Peeling kawitacyjny wykonany...
~Marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

Najlepszy gabinet w Gadańsku! wątek zamknięty Polecam ten gabinet!! Choć bardzo mały to przytulny, a pani Lidka wykonująca...
~Weronika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Profesjonalna usługa - perfekcyjna obsługa - domowa atmosfera wątek zamknięty Korzystałam z usług wielu kosmetyczek, ale moimi stopami w tak profesjonalny...
~Bogusia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry