Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra pizzernia wątek zamknięty Polecam bardzo dobre i szybkie
~Kalk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Nie polecam !!! wątek zamknięty Najgorsza pizza jaką w życiu jadłam! Problem pojawił się już na początku, gdy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

3h oczekiwania wątek zamknięty Zamówienie złożone o 16.30 przez pizza portal, miało dojechać w ciągu 1,5h....
~niezadowoleni klienci
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

POLECAM! POLECAM! wątek zamknięty Najpyszniejsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem. Składniki najlepszej jakości,...
~antek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Słabo wątek zamknięty Pepe pizza na morenie sie zepsuła.... Zamiast sosu czosnek dostałam jakiś...
~T
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

zdecydowanie najleprzy stosunek ceny do jakości w trójmiescie wątek zamknięty Pepe Pizza jak dla mnie prezentuje najlepszy stosunek ceny do jakości....
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

NAJLEPSZA PIZZA W 3MIEŚCIE wątek zamknięty Śmiało mogę powiedzieć, że pizza PEPE to najlepsza pizza jaką jadłem w życiu...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Super obsługa przepyszna pizza palce lizać jakoś potraw wzorowa jedna z...
~Adrian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

xxx wątek zamknięty jedna z lepszych pizzeri w trojmiescie. Warto sprobowac:)
~Wojtas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

qwert wątek zamknięty pyszna pizza, wysoka jakosc skladnikow polecam!!!
~Karol32
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

prawdziwa pizza wątek zamknięty Bardzo polecam!!! Mila obsluga, nie zaluja skladnikow ... Najlepsza pizza...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Dobra Pizza wątek zamknięty Wszystko ok! szybko i bardzo smacznie,
~pizzerman
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

GODNA POLECENIA PIZZERIA wątek zamknięty ŚMIAŁO MOGĘ WYRÓŻNIĆ PIZZERIĘ PEPE WSRÓD WIELU INNYCH W GDAŃSKU...PRZEDE...
~LEWY
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Dzis zamówiłam pizzę caprciosa która brałam na wynos zrobiona była bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Marcin - opinia wątek zamknięty Ostatnio zamówiłem kolejny raz 3 pizze różnego rodzaju ,wszystkie były jak...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

peppe pizza wątek zamknięty Witam korzystałam wielokrotnie z usług tej pizzeri ,zawsze byłam zadowolona...
~EWA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty dzis mialam okazje sprobowac po raz pierwszy pizze u pepe. moj wybor padl na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

darek - opinia wątek zamknięty Zamówiłem 6 dużych pizz w sobotę i przyjechały w 20 minut. Jestem pod mega...
~darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Magda wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, co za tym idzie pyszna pizza. Najlepszej...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

super pizza - polecam :) wątek zamknięty Polecam! Szczególnie pizzę Oryginal Pepe.
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry