Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Solidna usługa wątek zamknięty Jestem po generalnym remoncie z PC. To mój pierwszy remont i pierwsze własne...
~Kamilla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Wygodne dla kobiety wątek zamknięty Generalnie jestem bardzo zadowolona. Nie za bardzo wiedziałam na początku jak...
~Kaja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Sprawnie i zdalnie wątek zamknięty Mieszkamy poza Trojmiastem. Kupilismy mieszkanie inwestycyjnie w Gdańsku....
~Michał K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

oferta na nasze czasy wątek zamknięty Dla osób takich jak ja - zapracowanych, które nie bardzo mają czas na to żeby...
~Michał Maćkowiak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Perfect construction wątek zamknięty Nie wiem kto pisze same pozytywne komentarze na temat tej firmy, ja niestety...
~Arek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Kompleksowo i profesjonalnie wątek zamknięty Moje pierwsze spotkanie z Perfect Construction miało miejsce na targach...
~Joanna
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2015

Przesympatyczna ekipa wątek zamknięty Wykonczenie mieszkanka cudowne, jestesmy zachwyceni ! trzeba troszke wydac ,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Dobra firma wątek zamknięty Zdecydowałam się na współpracę z Firmą PC z powodu ciężkich doświadczeń,...
~Danusia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2015

Polecam wątek zamknięty Firma godna zaufania i polecenia. przejrzyste ceny, fachowi ludzie na...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Na temat wiedzy merytorycznej nawet się nie będę wypowiadał bo takową posiada...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Wykończenie mieszkania wątek zamknięty Firma godna polecenia. Wszystko zgodnie z terminem i w bardzo przyjaznej...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

NAJLEPSZY ARANŻATOR wątek zamknięty Polecam w 100 procentach ta firmę, duże doświadczenie, świetne oryginale i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Jestem zadowolony z obsługi, bardzo miła atmosfera, świetna robota wątek zamknięty Projekt zrobiony idelanie tak jak to sobie wymarzyłem, współpraca na wysokim...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Super :) wątek zamknięty Firma Perfect Construction to super ludzie z sercem , potrafiący zrealizować...
~Aneta O.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Dobra Firma nawet na odleglosc wątek zamknięty Bardzo dobre doswiadczenie dla klientow nie mieszkajacych a Polsce. Caly...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

PC zdecydowanie godne polecenia wątek zamknięty Zgodnie z ofertą - kompleksowa usługa wykończeń mieszkań 'pod klucz'....
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

z mojej strony wielki plus wątek zamknięty Mieszkanie wygląda jak z okładki magazynu o wystroju wnętrz!! Musze przyznać...
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Perfect Construction moja opinia wątek zamknięty Team Perfect Construction zajmował się moim nowym mieszkaniem, na który...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Ogólnie polecam PC wątek zamknięty Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie , otóż...
~Arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Można polecić wątek zamknięty 7 miesiące temu wykończyli moje mieszkanie we wrezszczu. Do tej pory wszystko...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry