Widok

Petycja w sprawie Piotrusia

http://www.petycje.pl/petycja/7796/petycja_w_sprawie_piotrusia_z_gdanska.html

Jeżeli popieracie, kliknijcie tak, potrzeba 2000 głosów
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
up up up
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do poczytania http://www.tokfm.pl/Tokfm/0,103586.html?tag=sprawa+Piotrusia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To również do poczytania.

http://www.stopmanipulacji.pl/artykuly/piotrus.htm

Ja się nie podpiszę....
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przeczytałam! Ale podziękuję! Nie będę bawić się w pseudo psychomanipulacyjne dywagacje naukowe o relacjach miedzy małżonkami, bo się nie babram w zyciu prywatnym obcych ludzi etc. ale to nie jest prywatna sprawa tych ludzi,. ale krzywda tego dziecka. Kiiedy bliskiej osobie, albo tez obcej dzieje się krzywda. Tutaj w myśl prawomocnych postanowień Sądu i zachcianek pana ojca matka wraz z dzieckiem została zepchnięta na margines życia!
Moje 8 letnie dziecko rozumie doskonale, ze temu dziecku dzieje się krzywda! Szkoda tylko, że policja, kuratorzy i sędziowie tego tak nie widzą!!! Uważam, że dalsze izolowanie dziecka od matki zakrawa na jakiś tani kabaret! Niestety z udziałem 5 latka, który od 5 miesięcy nie może spotkać swojej matki!! Wstydze się za tego Pana, Wstydze się za wszystkich ,. którzy biora udział w procederze uprowadzenia siłowego tego chłopczyka od matki. To są metody rodem z lat 50-tych i średniowieczne sposoby nacjonalistów niemieckich i chińskich komunistów, którzy w taki sposób egzekwowali swoje chore prawo!! Szkoda, więc, że to się dzieje na moich oczach. Dlatego podpisałam petycję w sprawie Piotrusia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A gdzie petycja w sprawie odebrania dziecka obojgu rodzicom? Pod tym bym się może podpisała...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
też się nie podpiszę, Agatha wieki cię nie widziałam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bo chyba wieki mnie tu nie było... Co za geniusz przeniósł wątek z petycją do tej kategorii, gdzie wylatują wątki "Ciocie zagłosujcie na moją niuńkę w konkursie Bebiko"? Przecież to jest wątek wybitnie na FORUM, do dyskusji!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj znowu Pan sympatyczny Krzysio się udziela.

Gwoli informacji - prostes jest przeciwko odizolowaniu dziecka od matki od prawie 3 miesięcy a nie przeciwko ojcu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, kto pisze takie komentarze, chyba ktoś, kto w swoim zyciu niewiele przeżył i nie posiada ani krzty wyobraźni, a jedyną jego wartością są smoczki z awentu i ciuchy od diora oraz pełna micha żarcia!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wydaje się wam wszystkim, to czytającym, że matka nie moze zobaczyc od 5 miesiecy swojego synka, bo trafiła na mściwego dziada bez zasad i honoru, któremu obojętne jest , co czuje matka jego dzicka, co czuje syn - 5 letnie dziecko, które od 5 miesięcy nie ma szans na zobaczenie swojej matki! Czy gdyby Wam odebrano dziecko i przez miesięcy nie mogłybyście go zobaczyć to tez z taką swadą i wrogością mówiłybyście o matce tego dziecka ??? i jego rodzicach?? Dlaczego sąd nie robi niczego, aby nakazać ojcu humanitarne przestrzeganie praw dziecka do posiadania obojga rodziców!! Zarówno matki , jak i ojca???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kubuś Piotruś - co jest imieniem a co nazwiskiem? :)
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie Państwo o wrażliwości komornika! Niedługo będziemy kastrować ojców i odbierać siłą dzieci od matek za to, że chcieli być dobrymi rodzicami, a jakaś sędzina, i kuratorzyna z policjancikami będą pukać o 7 rano do naszych drzwi tylko po to, aby stwierdzić, że nie byliśmy na mszy o 6:30!! Masakra, a nie pogląd na sprawę! Ale ok! Słyszałam , że głupi też mają swoje opiowieść, ale nic nie słyszałam o tym, aby pięcioletnie dziecko nie miało prawo do spotkań z własną matką!?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam tę sprawę - kolokwialnie pisząc...bagno i rynsztok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://lution.blog.onet.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.tokfm.pl/Tokfm/0,103586.html?tag=sprawa+Piotrusia

Piszcie gdzie się da! Działają wbrew wszelkim normom ludzkim! Izolować chłopca przez tyle miesięcy od mamy??? Dlatego, że nie przyniosła byłemu mężowi swojej głowy na tacy??? "A powinna!! " Teraz Sąd karze za to jej synka!!! A Sady zacierają rączki! I jak tutaj nie powiedzieć OHYDA! Jak może czuć się 6 latek nie mogąć wyjść z mama do kina, na spacer, ???? Degrengolada tatusia trwa cały czas!!! Ratujmy chłopca!!
Kasia:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Ochrona telefonu (17 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Jak wybrać odpowiedni rodzaj masażu w zależności od potrzeb (4 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Niedawno zacząłem się zastanawiać, jaki rodzaj masażu będzie dla mnie najlepszy....

Jak otworzyć sklep internetowy (77 odpowiedzi)

Przymierzam sie nad otwarciem własnego sklepu internetowego. Mianowicie do tej pory sprzedawałam...

do góry