Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Jeśli masz problem z samochodem to śmiało możesz pojechać do Pezala, a jak...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

~ulff
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

nie polecam wątek zamknięty MI jak cos naprawiali to za każdym razem wyjeżdżałem z nową usterką, która...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Jesli zalezy Ci na Twoim samochodzie wątek zamknięty Polecam Profesjonalisci, wiedza co robia. Auto dziala bezproblemowo.
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Wygonili demony z mojego Volvo wątek zamknięty Volvo V50 2.0D Powershift. Piękne auto, ale niestety zostało opętane przez...
~Dominika Kubrak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Sprawnie, w przystepnej cenie i bez pudla. wątek zamknięty Polecam!!! Auto naprawione szybko, bez naciagania, w przystępnej cenie. Pan...
~Adam J.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

wielka reklama - bez rezultatu wątek zamknięty jeżeli chcesz pojeżdzić swoim autem nie oddawaj go do PEZALA brak...
~ja
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

problem z pompą w audi A6 2.5 wątek zamknięty mam problem z pompą w swoim a6 proszę o podpowiedz czy warto zostawić auto...
~kobra
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Diagnostyka i naprawa na wysokim poziomie wątek zamknięty Korzystam z tego serwisu od kilku lat. Bardzo sprawna i fachowa naprawa, miła...
~Bartosz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2010

diesel kompleks wątek zamknięty To chyba jedyny zakład diesla w trójmieście świadczący kompleksową obsługę...
~leszek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

praca w sobote wątek zamknięty Co to za firma,ktora oglasza sie,ze pracuje w soboty od 08 do 13,a w ogole...
~ja
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

Serwisgdańsk wątek zamknięty Nie polecam,dajcie sobie spokoji idzcie do prywatnegomechanikajakjuz,bou nich...
~Firma usługowa.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

OK! wątek zamknięty Oczekiwałem niej. Otrzymałem więcej. Miłe zaskoczenie. Polecam.
~Pawel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

warto wątek zamknięty Warto ich polecic
~katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2010

Obsługa godna polecenia wątek zamknięty Obsługa godna polecenia
~Bartosz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Obsługa na 5+ wątek zamknięty Obsługa na 5+
~Barbara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Szybkie załatwienie części wątek zamknięty Szybkie załatwienie części w przystępnych cenach z miła profesjonalną obsługą.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Miła i fachowa obsługa wątek zamknięty Diagnostyka b. trafna szybka naprawa i fachowe doradztwo na 5.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Moj Merolek wątek zamknięty Do tej firmy skierowano mnie, o dziwo, az z Warszawy. Umowilem sie na 8.00....
~pawel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2010

.... wątek zamknięty bardzo nie mila obsluga Pan byl grubianski, brak fachowosci, mruczal cos pod...
~Mario
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

40

wątków

do góry