Widok

Phinance SA Gdańsk - opinie o pracy

Szukam osób które pracowały (pracują) w firmie Phinance - interesują mnie zarobki, tryb pracy atmosfera - to jak tam jest naprawdę, bo wizje przyszłości wyglądają zbyt obiecująco. Będę zobowiązany za każdy wpis i opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
po przeczytaniu bełkotu na ich stronie, sugerowałbym trzymać się od nich z daleka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tym razem muszę zgodzić się Halewiczem. Trzymaj się od takich firma z daleka. Jeśli taka branża to jakaś znana multiagencja lub firma ubezpieczeniowa. Dodam, że pracuję w tej branży i miałam z ich pracownikami doczynienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama nazwa phinance sugeruje problem z głową
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś jeszcze wie coś na temat tej firmy?
Nie wiem czy zacząć tam pracę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie rzeczy biorąc to pracuje się jako "wciskacz" usług finansowych. Musisz dzwonić po ludziach i proponować spotkania. Każda osoba która będzie uczestnikiem owego spotkania jest zobowiązana dostarczyć listę kontaktów, mogą o być osoby z rodziny, znajomi itc. W ten sposób "wciskacz" buduje swoją piramidę.
Praca bardzo niewdzięczna, ponieważ zawsze pojawia się pytanie "Skąd ma Pan mój numer?" i afera.
Phinance nie jest to ultra marka, którą każdy zna więc ludzie z automatu podchodzą sceptycznie i nie chcą gadać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Najem długoterminowy samochodu. Czy ktoś korzysta? (11 odpowiedzi)

Temat jak powyżej. Czy któraś z Was korzysta? Teoretycznie plusy i minusy to mniej więcej znam,...

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

do góry