Restauracja Piaskownica

Restauracje

Sopot, Powstańców Warszawy 88

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie odradzam. Słabe jedzenie! Ceny bardzo wysokie! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam wizytę w piaskownicy! Jedzenie słabe. Ceny wysokie....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Piaskownica to brudna smażalnia ryb. wątek zamknięty Do restauracji ma się to nijak.Zapach w lokalu coś pomiędzy barem mlecznym a...
~Robert
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

stanowczo odradzam wątek zamknięty Odradzam organizację przyjęć w tym lokalu. W niedziele 18.10 mialem chrzciny...
~Michał Turalski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Nie nazwała bym tego restauracją wątek zamknięty Gburowaty, niesympatyczny właściciel. "Wystrój" stanowi coraz większa ilość...
~Magda
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Nienawidzę faszystów! wątek zamknięty Kiedyś w Niemczech nie wpuszczano do niektórych miejsc Żydów, teraz w Polsce...
~Tomson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Tragedia-odradzam wątek zamknięty Wlasnie wrocilam z w/w lokalu.Zanim napisze ta opinie dodam,ze 2 lata temu...
~Ds
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

najsympatyczniejsze miejsce poza sezonem wątek zamknięty najsympatyczniejsze miejsce poza sezonem
~Piotr Zedler
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Świetny klimat i wystrój lokalu, bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. wątek zamknięty W Piaskownicy bywam z rodziną bardzo często, a to za sprawą na prawdę...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Krycha - opinia wątek zamknięty Wspaniale miejsce , kolduny pyszne , a placek po cygansku bajka . Polecam za...
~Krycha
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

ości zamiast flądry wątek zamknięty Restauracje "Piaskownica" odwiedziłam z meżem odwiedziłam w Dzień Dziecka i...
~kika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego lokalu.Ceny bardzo wysokie ,nieadekwatne do serwowanych...
~Andrev
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Zabrakło profesjonalizmu czy zwykła nieuczciwość? wątek zamknięty Gotują dobrze ale oszukują. Na trzy zamówione dania na wynos w skład których...
~MACIEJ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Okropny smród smażonego oleju! wątek zamknięty Miałam okazję jeść kolację - jedzenie takie sobie. Najgorszy jest jednak...
~Dora
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

bez zarzutu wątek zamknięty Bezpretensjonalna, z dobrym jedzeniem, wspaniałymi pierogami, miła obsługą,...
~tet,
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2012

Masakra wątek zamknięty Jestem tu na wakacjach, przyjechałam z Wrocławia i odwiedzilam 3 razy to...
~Martyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

co raz gorzej !!!!!!!!! wątek zamknięty Niestety ale jedzenie było fatalne, ryba częściowo surowa, frytki też. o...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Bardzo fajne miejsce:) wątek zamknięty Lubie tam przychodzić... Choć kiedyś był tam świetny kucharz,a teraz już nie...
~balas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Ech. wątek zamknięty No nie wiem. Znajoma z Warszawy powiedziała, że jak tylko już będziemy w...
~milyglos
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Jakośc spadła STRASZNIE!!!!!! wątek zamknięty Przykro mi stwierdzic,ale od 2 miesięcy to jest po prostu fatalnie!!!!!!!...
~piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2010

POLECAM WSZYSTKIM ,NAJLEPSZY LOKAL W POLSCE wątek zamknięty OBSŁUGA MIŁA KULTURALNA , W PORÓWNANIU DO INNYCH MIEJSC W SOPOCIE...
~pawel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

53

wątków

do góry