Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia wątek zamknięty Trafiłam do "Piątego biegu" na jazdy doszkalające do Patryka. Ogromne...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam! Gdy wybierałam szkółkę sama kierowałam się...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Filip - opinia wątek zamknięty Polecam, wszystko na najwyższym poziomie
~Filip
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Maks - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemność jeździć z Patrykiem. Super atmosfera i wiedza. Wsparcie i...
~Maks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Dominik - opinia wątek zamknięty Polecam szkołe, oraz instruktora Bartka. Całe szkolenie od zaczęcia wykładów...
~Dominik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Kurs ukończyłam w tempie ekspresowym. Bardzo polecam teorie na miejscu z...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie zdałem wszystko za 1 razem. Wszystko dzięki bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenie, super instruktorzy w szczególności Pan Patryk -...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tę szkołę jazdy! Wyróżnia się ona nie tylko dobrą...
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Piąty Bieg zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Bardzo dobre podejście...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Iga - opinia wątek zamknięty Szkółka zdecydowanie godna polecenia:) Bardzo kompetentni i wyrozumiali...
~Iga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 stycznia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Wybrałam tę szkołę głównie dzięki opiniom w internecie. Po odbytym kursie...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Piąty Bieg! w pordzie zdałam za pierwszym razem zarówno...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Dariusz K. - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła ze świetnymi instruktorami, dziękuję Wam Panowie za świetny...
~Dariusz K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam OSK Piąty Bieg! Zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem=)...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Filip - opinia wątek zamknięty Do OSK'u Piąty Bieg zapisałem się w czerwcu 2020. W czasie wakacji...
~Filip
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Kuba - opinia wątek zamknięty Najlepsza Szkoła w Gdańsku. Kurs miałem z panem Mikołajem, Patrykiem i...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Magda - opinia wątek zamknięty świetna szkoła jazdy. instruktor bartek bardzo dobrze przygotowywuje do...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty bardzo dobra szkoła jazdy, kadra bardzo miła i przystępnie przekazuje wiedzę,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Maksymilian Michalski - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w trójmieście Polecam serdecznie!!!!
~Maksymilian Michalski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry