Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdane pozytywnie wątek zamknięty Witam Wszystkich.Chcialbym podziękować Panu Mikołajowi i Panu Maciejowi z OSK...
~Marcin . K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Nie byłam zadowolona ze swojej pierwszej szkoły jazdy- Asa. Na dodatkowe...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Piaty bieg górą wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Piąty Bieg! Pochwała na egzaminie państwowym i...
~michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

polecam! wątek zamknięty mogę szczerze polecić każdemu tę szkołę jazdy ! bardzo profesjonalne...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Ocena wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy PIĄTY BIEG. Zdałam teoretyczny i praktyczny za...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Trafiłam do tej szkoły po niemiłej przygodzie z innym Osk w Gdańsku. Zostałam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Piąty bieg;) wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania miła atmosfera przystępne godziny kursów . Egzamin...
~Adam A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Polecam Pana Tomka wątek zamknięty Pan Tomek to najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić. Ukończyłam kurs w...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Dziękuję :) wątek zamknięty Do piątego biegu trafiłam z innej szkoły. Nie czułam się dobrze za kółkiem i...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

POLECAM PANA BARTKA wątek zamknięty Trafiłam do Pana Bartka na konsultacje, dwie dodatkowe lekcje jazdy....
~Mirka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Peany na cześć aż się nie zmieściłam w liczbie znaków ;) wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę jazdy Piąty Bieg, szczególnie mojego instruktora...
~Iza M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Nauka jazdy na wysokim poziomie wątek zamknięty Nauczanie i przygotowanie do egzaminu perfekcyjne, Pan Mikołaj bardzo...
~Hyszu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Jak nie chcesz marnować czasu to przyjdź tylko TU wątek zamknięty Gorąco polecam OSK Piąty Bieg. Niezależnie z kim będziecie jeździć, każdy...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Gorąco polecam jak chcesz zdać za pierwszym razem wątek zamknięty Polecam Piąty Bieg. Miła atmosfera i przystępna cena. Pan Sławek i świetny...
~ASIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Najlepsza szkoła wątek zamknięty Serdecznie polecam tę szkołe jazdy. Wszystkie błędy były poprawiane aż do...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Miałam przyjemność jeździć z Panem Sławkiem, genialny instruktor, pozwala...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Absolutnie najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku wątek zamknięty Ogromnie i serdecznie polecam szkołę jazdy Piąty Bieg. Jak dla mnie, nie ma...
~Alina Andrieu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Gorąco polecam pana Mariusza! wątek zamknięty Pan Mariusz jest świetnym instruktorem, doskonale zna się na tym, co robi, a...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

polecam wątek zamknięty Polecam OSK Piąty Bieg. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Duża...
~Dominik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Wiatam, Polecam szkołę jazdy "Piaty Bieg". Kurs teoretyczny przeprowadzony w...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry