Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fantastycznie wątek zamknięty Jak dla mnie to BOMBA! Pierogi miesiąca z bobem cudowne, aromatyczne,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

mniam mniam wątek zamknięty byłyśmy wczoraj z koleżanką w pierogarni, byłam pewna że to dobry wybór,...
~JJJJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Zawiedziony wątek zamknięty Pierwsze wrażenie pozytywne, miła i szybka obsługa, na tyle smakowite...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

manekin bis wątek zamknięty Jeżeli ktoś lubi dlugo czekać na przeciętne dania to warto. Czekanie 50minna...
~alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Smacznie! wątek zamknięty Muszę przyznac że smacznie! Ale mam jedno "ale" - Chinkali - za małe i po co...
~sHe84
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Jest coraz gorzej.... wątek zamknięty Byliśmy kilkukrotnie w Mandu w Gdańsku Głównym i niestety nasza ocena jest...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Ostatnia wizyta wątek zamknięty Więcej już nie będziemy gośćmi w tej pierogarni, choć byliśmy nie raz. Ja...
~AML
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Komsikomsa wątek zamknięty Pierogi bardzo smaczne niestety zmienili przepis na Chinkali i dodają...
~40
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Smak pierogów bardzo się pogorszył wątek zamknięty Byłam kilka razy w pierogarni w Oliwie. Pierogi ze szpinakiem były pyszne....
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Zepsuło się wątek zamknięty Jestem a raczej byłam stałą klientką tej pierogarni. Kelnerki chyba cały czas...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Mandu - ostry zjazd w dół wątek zamknięty Niestety Mandu mocno zjechało z jakością potraw, a nawet obsługą. Zacznę od...
~celt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

Koszmar wątek zamknięty Byliśmy w lokalu pierwszy raz.wystrój bardzo przyjemny,lecz jakość,potraw...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Dobre pielmieni wątek zamknięty Byłem dwukrotnie z drugą połówką. Oba razy udane, w środku jest przyjemnie,...
~kot
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Nie rozumiem fenomenu Mandu wątek zamknięty Byłem tam kilka już razy (więcej razy byłem niż będę), i zawsze było poprostu...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

To nie jest miejsce na relaksujący obiad wątek zamknięty Choć pierogarnia znajduje się przy mojej ulicy rzadko tam jadam bo stanie w...
~Ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

dziwne, myślałam, że stawiają na jakość wątek zamknięty Byłam w tym tygodniu na Elżbietańskiej i bardzo się rozczarowałam. Zupa...
~Wera
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

przereklamowane wątek zamknięty Jw. Nie wiem skąd taka popularność tego lokalu i kolejki do wolnego stolika....
~Ewka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Bardzo się pogorszyło wątek zamknięty Do tej pory z wielką chęcią chodziłam do Mandu, jednak ostatnio zauważyłam,...
~Clio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Nie da dzieci. Porcje tylko dla dorosłych. wątek zamknięty Po raz kolejny moje podejście do pierogarni zakończyło się źle. za pierwszym...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Polecam - polecam - polecam wątek zamknięty To było moje drugie podejście do pierogów z Mandu. Pierwszy raz miałam okazję...
~andzia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry