Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Godne polecenia wątek zamknięty Pierogi naprawdę rewelacyjne. Zamówiliśmy pierogi z pieca z farszem...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

wszystko pięknie, ale nie wybierajcie farszu wege z kaszy gryczanej wątek zamknięty Wystrój klimatyczny i nowoczesny, obsługa uśmiechnięta i miła, menu ciekawe,...
~Em
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

OKROPNE!!!!! mega rozczarowanie wątek zamknięty po świetnych opiniach innych przyszła pora na mnie i powiem szczerze dawno...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Pysznie i przyjemnie wątek zamknięty Oczywiście lokal został polecony. Uwielbiam pierogi, jestem ich wielką fanką....
~Nina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Super , jak najbardziej polecam !!!!! wątek zamknięty Pyszne, smaczne pierogi z mięsem, bolognese też dobre ale troszeczke suchawe.
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

zawiedziona wątek zamknięty Zamówione pierogi z pieca z 3 gatunkami sera oraz kurczakiem rozczarowaly...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Pawel - opinia wątek zamknięty Na koszulce pani kelnerka ma napisane keep calm ... Fajnie lecz na pytanie o...
~Pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

zdecydowanie polecam to miejsce wątek zamknięty sympatyczne miejsce, miła obsługa, a najlepsze są pierogi - mniam mniam ! nie...
~Majuchna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

uwielbiam! wątek zamknięty Najlepsze pierożki w mieście! Obledne pielemieni i kurczak z serami! Oh tak!...
~onaona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Pierogi z pieca powinny być bardziej wypiczone wątek zamknięty 20 minut czekania na stolik(ale to nie wina obsługi bo po prostu było tyle...
~Ryszard Ochucki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Mieszane uczucia-lokal na Garncarskiej wątek zamknięty zamówienie dość spore - 3 zupy ziemniaczane (musielismy dosolić i dopieprzyc...
~Mal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie wiem dlaczego tak popularny jest ten lokal.fakt byłam kilka razy ale to...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

pierogi ruskie beznadziejne,okropne wątek zamknięty jadłam dzisiaj pierogi ruskie, które powinny być wg receptury z twarogiem i...
~danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Zbyt długi czas oczekiwania na zamówienie wątek zamknięty Najpierw długa kolejka abu usiąść przy stoliku później czas oczekiwania,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, świetne jedzenie, oraz stosunkowo krótki czas...
~Osowiak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Przerost formy nad treścią wątek zamknięty Wystrój śliczny, bardzo zachęca. Pierogi dobre, trochę suche i nic więcej o...
~widmo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Tak sobie wątek zamknięty Byliśmy ostatnio cóż, pierogi cąłkiem ok, można się najeść, ale ceny...
~KLient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2015

Pysznie i tanio wątek zamknięty Nic tylko jeść pierogi
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

:) wątek zamknięty NO co tu dużo mówić - NAJLEPSZE PIEROGI W TROÓJMIEŚCIE :)
~huragan
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Przeciętne pierogi wątek zamknięty Mandu odwiedziłam trzykrotnie. Niestety smak potraw mnie nie powalił, choć...
~Ona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry