Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pyszne wątek zamknięty bardzo dobre pierogi!!!! polecam
~polecam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

nie wiem czy jest czym sie zachwycac wątek zamknięty pierogi zadna rewelacja. niewiem czym ludzie sie tak zachwycaja i polecaja....
~Mloda dama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Dorota - opinia wątek zamknięty Byłam w Mandu wiele razy i zawsze wszystko było na szóstkę, jednak ostatnim...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

nie daja rady wątek zamknięty pierogi poprawne- nic ponad. bez ochow i achow. malo miejsca, straszny...
~hm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 września 2015

Świetna poerogarnia! wątek zamknięty Bywam często, bo mam blisko i jeszcze nigdy się nie zawiodłam na pierogach....
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Najlepsza pierogarnia w mieście z taką sobie obsługą. wątek zamknięty To co najważniejsze - czyli jedzenie - jest na szóstkę. Pierogi, zwłaszcza...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Zdecydowanie Polecam !!!! wątek zamknięty Wspaniała obsługa, pyszne pierogi, fajny klimatyczny lokal, zdecydowanie tam...
~Michał Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

O Mandu! O rany :) wątek zamknięty Miejsce fantastyczne. Bardzo smaczne pierogi - jak tam bywam to nie wiem, czy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Wielokrotnie odwiedzałam lokal, nigdy mnie nie zawiedli. Ceny są trochę...
~Agawa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

bomba w nosie wątek zamknięty wszystko bez zarzutu. klimat, menu, jakość jedzenia i sympatyczna obsługa....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Czas oczekiwania jest wydłużony przez złą organizację - ociężałość kelnerek wątek zamknięty Same pierogi świetne, chodzę często i naprawdę mi smakuje, uwielbiam...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

rewelacja :) wątek zamknięty Chodzimy z mężem regularnie i zawsze jesteśmy tak samo zadowoleni. Nasze...
~q
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Super pierogarnia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, w którym można zjeść pyszne pierogi. Bylem kilkakrotnie i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Jedliśmy przed samym zamknięciem a jedzenie pyszne pierogi fantastyczne...
~wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Pycha! wątek zamknięty Jedzenie przepyszne, obsługa życzliwa, wnętrze ciepłe i miłe dla oka. 3 razy...
~Zonk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Kiedyś bywaliśmy z mężem częściej ,bo było lepiej.Ostatnio sama nie poznaję...
~marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

na wynos wątek zamknięty Dzień dobry! obsługa miła, wszystko ładnie wytłumaczone, że trzeba poczekać,...
~marta&paweł
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Obsługa fatalna wątek zamknięty W dniu dzisiejszym próbowałam zamówić pierogi na spotkanie biznesowe niestety...
~Xxx
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Pierogarnia do której chce się wracać :) wątek zamknięty Mało jest gdańskich knajp, które kuszą mnie żeby porzucić plany obiadowe i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Rewelacja wątek zamknięty Niesamowite miejsce, pyszne pierogi. Bardzo fajny pomysł. Ilość gości w...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry