Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Po prostu pysznie. Z pewnością wrócimy! wątek zamknięty Przyszliśmy na pierogi 14 lutego, tak jak myślałam tłumy ludzi. I tu pierwsze...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

ulubiony wątek zamknięty Cóż mogę napisać o ukochanym pierozku... Może tylko do wlascicieli,aby ruskie...
~autorka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Było dobrze do czasu... wątek zamknięty Odwiedzaliśmy Pierożka dosyć często, ale niestety już tam nie zajrzymy....
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Oby takich więcej. wątek zamknięty Bardzo smaczne pierogi. Menu powinno zadowolić każdego. Ceny niewygórowane....
~Waldek z Gdyni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

masakra wątek zamknięty Wystroj przytulny, ale te pierogi to jakas porazka :/ zamowilam z kurczakiem...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Niegościnne zwyczaje wątek zamknięty panują w tej jadłodajni. Choć czynna do 21, już po 19 dowiemy się, że...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Na tak. wątek zamknięty Bardzo dobre pierogi. Ale porcje - ogromne! :)
~miki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Wow! wątek zamknięty To aż dziwne, że wcześniej nas tam nie było! Jedno z bardziej uroczych miejsc...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Najlepsze pierogi w Trójmieście! wątek zamknięty Jestem smakoszką pierogów i w każdej restauracji w jakiej mam okazje być...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

POLECAM SERDECZNIE wątek zamknięty BYLIŚMY NA KONIEC SIERPNIA 2014 SUPER PRZYSTEPNE CENY JAK NA GDYNIĘ MIŁA...
~SZYMON Z RODZINĄ
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Mistrzowie pieroga wątek zamknięty Jeśli pierogi, to tylko tam... I te tradycyjne (ruskie, z mięsem) i te...
~miro
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Anabena - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne pierozki, polecam glownie z miesem z wody i ze szpinakiem...
~Anabena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2014

Pierogarnia wątek zamknięty Wczoraj wraz z córeczką zawitałyśmy do pierożkarni, zamówione pierogi były...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Pani Starsza na sali odstrasza wątek zamknięty Ogolnie, lubie Pierożna, niedrogo, smacznie, piekny wystrój ale Starsza Pani...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju pierogi z pieca! wątek zamknięty Bardzo przyjemny lokal oferujący, co nietrudno zgadnąć, pierogi. Zamówiliśmy...
~roy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

stołówka a nie pierogarnia wątek zamknięty Przyszłam z mężem na pierogi w weekend. Był spory ruch, wiec stwierdziliśmy,...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

zadowolona wątek zamknięty Byłam ostatnio pierwszy raz w tej restauracji i powiem szczerze że było...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Rinuś - opinia wątek zamknięty W minioną niedzielę byłam z rodziną u Pierożka. Nadzieje były duże i zostały,...
~Rinuś
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

miejsce którego brakowało wątek zamknięty Odwiedziliśmy pierogarnie z całą rodziną. Ja, mąż i nasz synek. Każdy z nas...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Gdynia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, przystępne ceny.
~Gdynia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry