Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BARDZO POLECAM wątek zamknięty Obsluga bardzo mila sympatyczna usmiechnieta, dania wysmienicie podane i...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

super!!!! wątek zamknięty Byłam w pierogarni z rodziną z Niemiec. jesteśmy bardzo zadowoleni. wszystko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

Fatalna Obsługa wątek zamknięty Wybrałam sie do pierogarni u dzika ze znajomymi, oczywiście na pierogi, co do...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2012

fatalna obsługa! wątek zamknięty Kelnerki obsługują w tempie ślimaczym! Aby złożyć zamówienie musisz poczekać...
~Ewelina Panasewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Angelina - opinia wątek zamknięty Ogólnie jestem zadowolona. I z jakości potraw,wystroju czy też z cen. Ale...
~Angelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Najgorsze pierogi jakie w zyciu jadlem! wątek zamknięty Bylem dzis z dziewczyna, jedyny pozytywny akcent to barszcz czerwony ktory...
~jimbo
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty Odwiedziłem pierogarnie w dniu 3 maja dokładnie o godzinie 17.00 Zamowilismy...
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

BARDZO POLECAM! wątek zamknięty Obsługa bardzo miła,pierogi i dania,które zamówilismy ze znajomymi...
~Misiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Polecam Pierogarnie!!!! wątek zamknięty Chciałem pochwalić przepyszną sarninę, którą jadłem w tej Restauracji! Bardzo...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

To miejsce nie powinno nazywać się pierogarnią... wątek zamknięty Wybraliśmy to miejsce, gdyż chcieliśmy spróbować dobrych pierogów. Wyszliśmy...
~pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Na wejściu kelnerka nie wiedziała gdzie ma wolne stoliki. chwile...
~Lesław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

nie polecam wątek zamknięty w związku z kiepska obsługa, nie doczekałem się z żoną skosztowanie pierogów,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Bardzo miła, kulturalna obsługa. Na potrawy może trzeba troszkę poczekać, ale...
~Leszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

zbyt długi czas oczekiwania wątek zamknięty Oczekiwałam na pierogi 45 minut. Wybaczyłabym długi (zbyt długi czas...
~gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Polecam! wątek zamknięty Byłem z żoną w pierogarni z okazji akcji 'Gdańsk za pół ceny'. Co prawda...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce w centrum miasta. Pyszne jedzonko, przemiła obsługa.
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 września 2010

przereklamowane wątek zamknięty Cóż pierogi przereklamowane; szczerze mówiąc nie jadłam jeszcze tak okropnych...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

Nic specjalnego wątek zamknięty Dluuuugo sie czeka na jedzenie, a jeszcze dluzej na rachunek. Jedzenie bylo...
~RI
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2009

bardzo miło wątek zamknięty byliśmy na obiedzie z dziećmi i było bardzo miło. Miejsce na tarasie bardzo...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

robaczki wątek zamknięty ochyda w zupie grzybowej plywaja robaki pewnie z suszonych grzybow na...
~robi
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

67

wątków

do góry