Widok

Piłka ręczna - gdzie można pograc w Trójmieście ?

Witam czy ktoś się orientuje gdzie można pograc rekreacyjnie w szczypiorniaka ? Czy ktoś może wynajmuje sale i można się dołączyc ? A może będąc spoza PG i UG da radę wbic się na zajęcia AZS-ów tych uczelni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też dołączam się do tego pytania. szukam już dłuższą chwile ale nie mogę znaleźć odpowiedzi, a bardzo bym chciał grać w szczypiorniaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Wejherowie bodajże można. Co do Trójmiasta nie wiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie dokładnie w Wejherowie? Jakiś klub czy czysto rekreacyjnie?
Mieszkam w Rumi także czy w trójmieście czy w Wejherowie nie robi mi różnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dowiem sie i w poniedział┬ek napisze czy można "zawodowo" grać tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głównie chodzi mi gdzie ( ulica czy szkoła, a najlepiej klub) i jakie roczniki tam grają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiadomo gdzie mozna pograc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No fajnie wiem tylko że w Wejherowie i to nie na 100% i co mam chodzić po mieście i ludzi się pytać???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Wejherowie na ulicy smiechowskiej w szkole nr 6 w poniedzialki o godzinie 18:30 a w czwartki na 18:15. Własnie tworzymy klub:-)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a potrzebujecie kogos do tego klubu :D ?

kusiakbadziak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SP 76 na Jagiellońskiej , piątki 17:30. :D Zajęcia SkS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś wynajmuje gdzieś salę razem z "ekipą"? Jeszcze nigdy nie grałem, a ostatnio korci mnie, żeby spróbować. Do żadnego klubu nie chcę iść, tylko typowo rekreacyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjedz do wejherowa w czwartki i poniedzialki zapraszam godzina 18.15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ul.Smiechowska szkola podstawowa nr 6 poniedzialek i czwartek godz 18.15 pilka reczna to uzaleznienie ktore rozgrzewa seca brzmienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
napisz mi na maila (k_golab@o2.pl) jakiś kontakt do siebie (gg, maila, cokolwiek), podpytałbym się jeszcze o pare szczegółów. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także chętnie bym pograł. W jakim wieku są gracze w Wejherowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko z tymi odpowiedziami. Czekam drugi tydzień i nic. Mam nadzieję, że się nie rozmyślili :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W wejherowie w tej szkole nr 6 graja seniorzy ;) Jest jeszcze w bolszewie "Gopsir Bolszewo" sam tam gram wiec wiem ale to juz jest rocznik 93 i mlodsi mowie tak na zaś bo nie wiem ile masz lat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Wejherowie grają seniorzy. Głównie między 20-30 lat. Bodajże 16 maja jest turniej w Bolszewie. Mam nadzieję że frekwencja będzie duża :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadal wszystko jest aktualne czy mocno sie spoznilem?!Mozna przyjsc na trening w poniedzialek albo we czwartek?W pilke reczna gram od podstawówki, tylko wywialo mnie na studia do Trojmiasta i utracilem kontakt z tym sportem...Chetnie bym jeszcze porzucal!Jak cos sie zmienilo, to prosze o wiadomosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W wejherowie jest tylko meska druzyna czy kobiety tez maja swoja??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze ktos wie czy w Gdańsku/Gdynia mozna pograć w ręczna na amatorskim poziomie lub wyzej? proszę o info mam 29 lat kilka lat grałem ,a od kilku lat przerwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jestem zainteresowana piłką ręczną w Wejherowie :) gram w szkolnej drużynie, ale myślę o czymś więcej . Czy na te treningi do szóstki mogą przyjść też dziewczyny ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siemanko szukam jakiegoś klubu ??
Najlepiej młodzieżowego :)
gdzie można pograć sobie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Desde Outletbar.com

Desde Outletbar.com felicitamos a Tete y a E!Estamos muy contentos de haber podido formar parte del incio de esta nueva vida para ellos!Gracias por confiar en nosotros y elrnsegos!Saludoi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co to sa za rozgrywki ??


kusiakbadziak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam poprosiłbym o numer kontaktowy do osoby z którą można było by porozmawiać i dowiedziec sie wiecej szczegolow na tema t grania w pilke reczna w wejherowie czekam na odpowiedz !!!! Lub prosze o kontakt Marcin 785-475-644
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę o tym samym
jak juz masz cos i potrzebujecie zawodnika to chetnie a jak nie to mozna cos we dwóch pomyslec

kusiakbadziak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.
gdybyscie słyszeli, ze kto szuka ekipy do recznej, prosze o kontakt.
nikoden.s@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Z wielką chęcią podłączę się do amatorskiej ekipy ręcznej, w wersji damskiej . Gdynia, Wejherowo.
Proszę o kontakt rudi-mk@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja równiez jestem chętna :) prosze o kontakt frania70@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapraszam zespoły - jeżeli udało wam się zebrać do amatorskiej ligi piłki ręcznej w Łebie.

http://www.ligaleba.pl

W tej rundzie gra 8 zespołów - TAK 8! Gramy co sobotę. Więcej info na stronce.

Zapraszamy w sobotę na mecze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie
Bardzo chętnie wraz z koleżanką podłączymy się do amatorskiej ekipy w grę w ręczną, - najchętniej w Gdańsku :-)
Proszę o kontakt maagda-m@o2.pl
gg 8077148
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem chętny do typowo rekreacyjnej gry w piłkę ręczną - kiedyś mialem grac w klasie sportowej ale zmienilem szkole, teraz chetnie bym sprobowal swoich sil. Najbardziej odpowiadalby mi Gdansk. Jak ktos zainteresowany to prosze o kontakt :kpolakowski@interia.pl

Kacper
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z małym opoznieniem ale rownież chetnie dołacze do damskiej grupy. Prosze o kontak na eblizna@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy gracie jeszcze w wejherowie? grałem w liceum ostatnio, chciałbym się poruszać, jak ktoś ma drużynę w Rumi lub okolicach proszę o informację.

karol.labuda@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Były zawodnik MMTS Kwidzyn - kołowy, obrotowy - wiek 36 , 188 cm , 120 kg szuka amatorskiej drużyny

Witam,

Grałem kilkanaście lat w MMTS Kwidzyn na pozycji obrotowego , kołowego (młodziki junirzy młodsi , juniorzy , seniorzy ), mam 188 cm wzrostu , 120 kg wagi. Chętnie dołącze do jakiegoś zespołu amatorskiego.
Proszę o o kontakt 791 550 140 lub rublewski@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry