Widok

Opinie do artykułu: Piłkarki ręczna GTPR Gdynia lepsze od Pogoni Szczecin. Kluczowe 11 minut pierwszej połowy.

Piłkarki ręczne GTPR Gdynia wygrały na wyjeździe z Pogonią Szczecin 27:22 (12:8). To drugie z rzędu zwycięstwo zespołu Marcina Markuszewskiego w fazie sezonu decydującej o mistrzostwo Polski. Kluczowy dla losów spotkania okazał się okres pomiędzy 16. a 27. minutą, kiedy to przyjezdne nie straciły gola, a same zbudowały 4-bramkową przewagę. Od tego momentu dominowały na boisku.

Pogoń: Krupa - Bancilon 3, Płomińska 2, Noga 3, Cebula 2, Urbańska, Królikowska 1, Marcikova 2, Janas 1, ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Markuszewski zrobił porządek, wywalił buntowniczki Stanulewicz i Zych i wygrywamy mecz za meczem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ciekawe co pokażą juniorki przyszłym sezonie, 3-4 lata temu Ola czy Magda miały tyle lat co obecne młode gwiazdki i jestem ciekaw czy udźwigną ten ciężar.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Marcin to super trener więc zrobi z juniorek kadrowiczki.
To będzie drugi Tetelewski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nastepnego sezonu nie bedzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

następnym do wyrzucenia będzie Markuszewski,jak będzie z czego wyrzucać!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kager przestań kiedy ci się to znudzi podszywać się pod ludzi.

Brawo Gdynia

Da się wygrywać z tym trenerem. Ale z tyłu głowy ciągle pytanie - co będzie w przyszłym sezonie?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby w Szczecinie trenerem był Adrian ?

To dzisiaj łyknął by GTPR jak bocian żabę .Chyba w Szczecinie zaczynają żałować spławienia Struzika ? Na chwilę obecną to najcieńsza drużyna grupy mistrzowskiej chyba , że liczą na PP ale tam czeka Perła i nie odpuści .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Adek nie musisz żalić się publicznie, a na angaż w Gdyni nie licz chyba że za darmo chcesz pracować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy nie odpuści, to się jeszcze okaże, bo związek nie przewidział, że Lublin dotrze do finału Challenge Cup i już na drugi dzień po finale PP będzie musiał zagrać mecz rewanżowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

12,13 to sztywne terminy w Kaliszu i może być ciężko Perle grać dzień po dniu.
Jak by di tego doszło a na to się zapowiada to Pogoń ma szansę na Puchar Polski.