Widok

Pimafucin ciąża

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
10 dni temu skończyłam brać globulki pimafucin ( 3 dni) . I wczoraj znów coś zaczyna się dziać ...Mam na zapas te globulki . Tylko pytanie ,czy można je znów zastosować po tak krótkiej przerwie ? Jestem w 18 tygodniu. Nie mogę się skontaktować że swoja panią dr...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w ciąży brałam non stop. Jedna infekcja się skończyła, zaraz się zaczęła druga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo one nic nie dają. Polecam Flukonazole i probiotyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gyno-pevaryl gobulki u mnie działało od razu skończyło się po porodzie i do dziś mam spokoj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to, jeśli tak jest to znaczy że w organizmie jest jakiś stan zapalny i organizm próbuje sobie z nim poradzić. I jeśli są w zapasie to może wart je brać do końca ale dodatkowo wdrożyć naturalna witamine C oraz pic probiotyki o wysokiej aktywności np. takie w formie płynnej. W ten sposób nie zaleczy się chwilowo tego stanu zapalnego ale dzięki tym prozdrowotnym bakteriom probiotycznym oraz naturalnej witaminie C, wyeliminuje ten stan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry