Widok

Piotr - opinia

Dziękujemy za fachowa obsługę i realizacje zniszczenia dokumentów niearchiwalnych. Wysoki standard Państwa usług zapewnił solidne, wiarygodne jak i w pełni profesjonalne wykonanie usługi kompleksowego niszczenia dokumentacji.
Moja ocena
Happy Tree Niszczenie Dokumentów kategoria: Archiwizacja i niszczenie dokumentów
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. W minionym tygodniu zostaliśmy szalenie zaskoczeni... i to rzadkość, bardzo, ale to bardzo pozytywnie. Firma Happy Tree bez zająknięcia, natychmiast po jednym, moim telefonie dostarczyła puste worki, następnego dnia kiedy worki zostały zapełnione dokumentami do zniszczenia, odebrała je bez żadnych dodatkowych pytań, ani wymogów. Zniszczyła je profesjonalnie i dostarczyła z procesu zniszczenia protokół wraz z fakturą za swoją usługę. Przyznam, że dawno nie spotkałam się z tak sprawnie i solidnie działającą firmą. Szczerze, jestem pod wrażeniem... polecam korzystanie z Jej usług. Usiłowałam wstawić oddzielnie swoją ocenę, ale nie wyszło mi... zatem wierzcie co piszę... korzystajcie z Happy Tree... my na pewno wrócimy do nich :) Dorota z Trans-Marine Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry