Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pyszna Pizz wątek zamknięty Pizza jest pyszna. Duży wybór, spód ciasta jest idealnie chrupki. Składniki...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

Polecam! wątek zamknięty Świetna pizza - świeże składniki, które doskonale na niej widać, dobry ser...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

KPINA !!! wątek zamknięty Zamowilam w niedziele zestaw obiadowy karkowke z grila ,po doreczeniu i...
~Monika
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 października 2011

DZIWNIE wątek zamknięty zamawiam pizze od lat. dobra. ale właściciel jest zwyczajnie dziwny. dzisiaj...
~bohun
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

adam - opinia wątek zamknięty nie zamawiam juz wiecej pizzy ok 22 kucharz juz myslami chyba w domu :(...
~adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Drobna uwaga. wątek zamknięty Dość często zamawiam jedzonko z Ósemki i ogólnie to jestem zadowolony i...
~YayoR
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Polecam :) wątek zamknięty Wpadłem bo było już późno, a ósemka ode mnie jest blisko, pizza mi się...
~azr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

zniesmaczony wątek zamknięty Z czystej ciekawosci po 3- latach przerwy zamowilem sobie wczoraj obiad i...
~adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

OK, z jednym ale. wątek zamknięty Pizza jest dobra, soczysta, taka jaka lubie, ale praktyki prowadzone przez...
~Bobek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Co raz to gorzej z wami !!! wątek zamknięty Nie da się jeśc i tyle .
~Adam
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Rewelacja, domowa atmsfera, pyszna pizza! wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy z pysznego obiadu. Zaznaczę, że jesteśmy koneserami pizzy,...
~J & A
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

...tylko nie carbonare wątek zamknięty Pizza świetna. Jedna z najlepszych w Gdańsku. Polecam. Ale spaghetti...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Fajnie chrupiaca i menu tworzone ze smakiem...:) wątek zamknięty wRESZCIE NORMALNA PIZZA NIE TAKA JAK W daGRASSO GDZIE CIASTO SMAKUJE JAK...
~*PAWEL
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

TRAGEDIA!!! wątek zamknięty Obsługa -10!!! Facet nie dość że miał być w 40min to przyjechał po 70min!!!...
~Ela
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Najlepsza pizza we Wrzesczu. wątek zamknięty Jestem fanem pizzy i kiedyś zacząłem zmieniać knajpy z pizzami. Niechcący...
~mangod
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Dla wszystkich którzy czytają opinie -Polecam ten lokal -tu króluje Pizza...
~Żyraf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Najlepsza w 3mieście !!! wątek zamknięty Jestem stałym klientem tej restauracji od 3 lat, i mogę powiedzieć, że...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

pycha ;] wątek zamknięty pizza jest tak pyszna że jakiś czas temu śniła mi się :) polecam pizze z...
~screwt
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

Super wątek zamknięty Serdecznie wszystkim polecam , myślę że osoby które lubią ładne kameralne...
~Zadowoleni klienci :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Najlepsza pizzeria w okolicy wątek zamknięty Najlepsza pizzeria w okolicy :) Już od jakiegoś czasu w zasadzie nie zamawiam...
~Zjadacz pizzy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
153

postów

113

wątków

do góry