Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pyszna pizza, dania obiadowe i świetny klimat wątek zamknięty Jesteśmy częstymi bywalcami Ósemki i z czystym sumieniem możemy polecić ją...
~G&W
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

Agata - opinia wątek zamknięty Salatki nieswieze. Po dniu stania w lodowce warzywa(bez sosu) przeokrutnie...
~Agata
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lipca 2009

Lubię tu zjeść. wątek zamknięty Przychodzimy tu całą rodziną na niedzielne obiadki. Lubimy przyjemny wystrój...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

Polcam, warto! wątek zamknięty Jestem częstym gościem Ósemki. Pizza naprawdę smaczna, duży wybór- od...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

ekstra wątek zamknięty co tu sie rozwodzic wszystko ekstra.Sami przyjdzcie i sprawdzcie....
~Ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Nie polecam wątek zamknięty Zamówiłam pizze wcale nie przyjechała szybko i a na pewno nie przed czasem,...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2009

Super wątek zamknięty Pizza zawsze jest na czas (no może czasem nawet za szybko:P) i oczywiście...
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

magda - opinia wątek zamknięty a nasza kancelaria poleca 8, zamawiamy tam systematycznie, jedzenie bardzo...
~magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

kosmzarna obsługa wątek zamknięty na pytanie, czy długo trzeba bedzie czekac na zupe? Pan Właściciel krzyknął:...
~j
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Super wątek zamknięty Polecam zdecydowanie najlepsza pizza jaka jadlem. Ceny bardzo przystepne....
~pijmleko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Było lepiej.. wątek zamknięty Ciasto dobre,biedy nie bylo,ale mięso gyros..Bleeee.Nie wiem,czy to wina tego...
~Grazyny street
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 grudnia 2008

Bardzo dobrze :) wątek zamknięty Podobno zmienił się właściciel pizzeri i chodziły słuchy, że mogło się...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

całkiem w git wątek zamknięty pizza dobra,wystroj rewelka,daje 5+ :)
~ezi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
153

postów

113

wątków

do góry