PIZZA JEST NIEZIEMSKA! W całym Gdańsku nie znalazłam lepszej i rzeczywiście wolę wydać troszkę więcej pieniędzy, ale za to lepiej zjeść. Chłopcy robiący pizzę - uroczy i wiecznie uśmiechnięci, co sprawia, że klient automatycznie czuje się "swojsko". Wystrój genialny, typowo włoski, a ponieważ Włochy uwielbiam, to nie mogę przestać rozglądać się na boki:)) Jedyne co zraziło mnie w Sempre, to pewna pani, która mnie obsługiwała. Po pierwsze odrzuca mnie kolczyk, który ma między zębami, a widać go jak mówi. Myślę, że kelnerka w tak ładnej i dobrze rozwiniętej restauracji, nie powinna szokować wizerunkiem klientów, a kolczyk ten wygląda co najmniej nieestetycznie. Poza tym zero uśmiechu na twarzy, miałam wręcz wrażenie, że dziewczyna naburmusza się coraz bardziej z każdym moim kolejnym pytaniem i zaczęłam się czuć tak, jakbym marnowała jej czas. Moim zdaniem takie osoby zdecydowanie nie powinny pracować w miejscach, w którym mają bezpośredni kontakt z ludźmi, bo nie zdziwiłabym się, gdyby dziewczyna ta odstraszyła trochę klientów.

Do restauracji na pewno wrócę, ale tym razem mam nadzieję, że trafię na inną kelnerkę, która będzie w stanie się do mnie uśmiechnąć:)))