Pizzeria di Amadeo

Pizzerie

Gdańsk, Wileńska 59E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marika - opinia wątek zamknięty Kiedyś lubiłem tu przychodzić ale ostatnio bardzo się zmieniło i to...
~Marika
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

111111 - opinia wątek zamknięty Pizza przypalona, obsługa średnia, ten facet odpowiada takim tonem z góry do...
~111111
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 marca 2020

Kola - opinia wątek zamknięty Pizza blada jak by surowa. sztucce tempe nie da sie pokroic pizzy. Bez szalu
~Kola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Wysokie ceny, słaba obsługa i niestety brudno w lokalu wątek zamknięty To co na początku rzuca się mocno w oczy to bardzo nadęta Pani obsługująca...
~Paweł
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2019

Amadeo: Włoska pizza z prawdziwego zdarzenia! wątek zamknięty Rewelacyjna pizza na cienkim chrupiącym cieście z przepysznymi dodatkami!...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Bardzo dobra pizza! wątek zamknięty Pizza przepyszna a obsługa super! Bardzo przyjazne miejsce :)
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Najlepsza ! wątek zamknięty Długo szukałam w Trójmieście dobrej włoskiej pizzy z pieca opalanego...
~Joan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Najlepsza pizza wątek zamknięty Numer jeden pod każdym względem. Super
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Dla mnie nr 1 i potem długo, długo nic wątek zamknięty Jeszcze kilka lat temu był tu kiosk z nabiałem. Potem w kiosku pojawił się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Niepowtarzalna pizza z pieca wątek zamknięty Pizza jest wyśmienita, ciasto cieniutkie jak być powinno, a doskonale dobrane...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pizza przepyszne, bardzo cienka. Uczciwa ilość dodatków. Przemili właściciele.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Amadeo wątek zamknięty Co tu dużo mówić po prostu świetna włoska pizza ze świeżych składników....
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

10/10 wątek zamknięty Dla mnie bez zastrzezen. Ciasto cieniutkie, chrupiace, dodatki smaczne...
~Emila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

Prawdziwa, włoska, pyszna wątek zamknięty O pizzerii dowiedziałem się od koleżanki z pracy, zachwalala, że jej dzieci...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Rewelka :) wątek zamknięty Jestem ich fanem od co najmniej roku. Jedzenie pyszne, obsługa wzorowa....
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 grudnia 2018

Amadeo wątek zamknięty Najlepsza pizza w trojmiescie. We Włoszech bywam bardzo często i moim zdaniem...
~Fiolet
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 czerwca 2018

Moja ulubiona wątek zamknięty Pizza jest rewelacyjna na cieńkim cieście, czas pieczenia 3 min, a ich oliwa...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Bardzo dobra wątek zamknięty Pizza z pieca opalanego drewnem, pieczona kilkadziesiąt sekund, przepyszna....
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

Rewelacja wątek zamknięty Świetna mała pizzeria z przesympatyczną obsługą , która stwarza rodzinną...
~Jurek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Rewelacyjna pizza u Amadeo, polecam wątek zamknięty Bardzo fajna włoska pizza, chyba najlepsza pizza w Trójmieście. Mila i...
~Alina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry