Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszystko OK wątek zamknięty Szkoła bez stresów, przyjazna. Super praktyk.i W szpitalu zaproponowali mi...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Bardzo się cieszę, że tu trafiłam wątek zamknięty Witam! Bardzo chciałabym wszystkim polecić tą szkołę, na prawdę!. Uczęszczam...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Roz-plan zajęć :( wątek zamknięty Komentarz dotyczy kierunku technik masażysta, nie wiem jak jest na innych...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

POLECAM SZKOŁE, JEST NAJLEPSZA W TRÓJMIEŚCIE!!!!!!!!! wątek zamknięty Zapisałam się do tej szkoły we wrześniu 2008r na kierunek technik masażysta....
~MAŁGOSIA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

jest dobrze wątek zamknięty Uczę się na opiekunie, zajęcia OK, nauczyciele spoko, reszta też.
~Jaca
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Odżyłam :) wątek zamknięty Za namową koleżanki, która już chodziła do tej szkoły, zapisałam się na...
~...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Kończyłam opiekuna medycznego. Jestem zadowolona. fajna grupa bo dużo ludzi...
~opiekunka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

Polecam wątek zamknięty Zapisałam się do tej szkoły w lutym na kierunek opiekun medyczny. Jest jeden...
~opiekunka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Serdecznie dziękujemy !!!! wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom Szkoły Policealnej Plejada za:...
~Masażyści 2008/2010
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

Pozdrowienia dla belfrów!!! wątek zamknięty Moja była szkoła. Fajnie było. Byliśmy zgraną klasą – pozdrawiam...
~Opiekunka medyczna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Ja tam jestem zadowolona. wątek zamknięty Ja tam jestem zadowolona. Miałam 12 lat przerwy w nauce i myślałam że nie dam...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Zgadzam się wątek zamknięty Fajna atmosfera.Nauczyciele cisną ale można się z nimi dogadać. Dobrze że...
~Kris
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

Nieźle, Nieżle.. wątek zamknięty Jakiś czas temu przeniosłam się z innej szkoły policealnej i miłe...
~Mondziołka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Polecam szkołę ! wątek zamknięty Na prawdę fajna szkoła. Zajęcia są ciekawie prowadzone. Nauczyciele są w...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Profesjonalizm wątek zamknięty Ciekawe zajęcia, zwłaszcza te z serii SPA ( masaż miodem, czekoladą,...
~Mondzioł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

35

wątków

do góry