Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena - opinia Nie polecam kupowania auta używanego. Kupiłam i prawie miesiąc stoi i czeka...
~Irena
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Przemysław - opinia wątek zamknięty Malowanie drzwi trwa 2 tygodnie lekka przesada za każdym razem jak dzwonię...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Zniesmaczony - opinia wątek zamknięty Pozwoliłem zapoznać się z ofertą aut używanych na placu skody dilera Plichta...
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Tragedia wątek zamknięty Serwis na najniższym poziomie, przytoczę tylko kilka moich przygód po zakupie...
~Skoda Rapid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Zakup nowego auta. wątek zamknięty Czy ktoś na forum kupując nowe auto nie miał wpisanego do umowy terminu...
~Germanic_Maximus
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Najgorszy serwis skody wątek zamknięty Najgorszy serwis skody w gdansku. Kilka tys. zł. dwukrotnie a samochod nadal...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Skandal i naciągactwo wątek zamknięty Skandal i naciągactwo. Oddałem samochód do naprawy z OC sprawcy. W leasingu i...
~Marcin S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

FATALNY SERWIS !!!!!! wątek zamknięty Witam, zakupiłem 6 aut w tym roku w salonie PLICHTA. Jak auto się popsuło, to...
~PrGd
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Serwis wątek zamknięty Powiem tak ... to co wyrabia sie w serwisie Plichty w Gdańsku jest przykładem...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Wycieraczki przednie + wymiana = prawie 190zł ?! wątek zamknięty Wycieraczki przednie + wymiana = prawie 190zł ?! i po 3 miesiacach...
~Fabia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Wspaniała obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z mojej wizyty w salonie Skody Plichty, która miała...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Fatalna firma, brak kompetencji w zarządzaniu wątek zamknięty Wybrałem się osobiście po ofertę współpracy chcąc dokonać zakupu 7...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Bardzo slabo, zupelny brak szacunku do klienta wątek zamknięty Udalem sie do tego salonu by sprawdzic samochod przed trasa. U Lellka...
~Gosc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Serwis Skody Plichta wątek zamknięty Ponad miesiąc temu oddałam auto po kolizji do serwisu, pracownik tak po...
~Wiesława Ch.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Niegrzeczna obsługa wątek zamknięty Od roku mam kupioną w leasingu Skodę Fabię Kombi, wczoraj gdy w nocy...
~prawie klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

omijać z daleka wątek zamknięty można by wiele napisać negatywów , zatem ujmując to jednym słowem - naciągacze
~jjjjj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Naprawa Gwarancyjna kpl.porażka :( wątek zamknięty Ja mam skromne pytanie, kto takiemu serwisowi daje autoryzację ?. Prosta...
~Robert
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Profesjonalizm serwisu ??? raczej wątpię. wątek zamknięty 25 marca na zaproszenie serwisu pojawiłem sie na tzw serwis olejowy. Co do...
~Piotr
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty W marcu br. wybraliśmy się rodzinnie tylko zerknąć na nową fabię 3 a...
~Sławek Gdańsk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Auta Uzywane wątek zamknięty Pod koniec czerwca byłem w salonie Plichta auta uzywane w Gdańsku poszukując...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
111

postów

62

wątków

do góry