Widok

Płytki

Gdzie w Trójmieście kupię ładne płytki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taaaadam!
I teraz powinna pojawić się piękna reklama, zaczynająca się od słów: "Jeśli płytki, to tylko w XYZ. Ja tam kupiłem, miód i wino piłem, a com widział i wymacał, na forum umieściłem" Howgh!

A prawda jest taka, że wszystko zależy od budżetu. Ładne płytko dostanie się i w dużych sieciówkach i w sklepach specjalizujących się w sprzedaży płytek i tylko płytek. Kupisz i włoskie, i polskie, i niemieckie, i hiszpańskie, i angielskie. I gresy, i ceramika, i spieki, i marmury. Wsio! Tylko trzeba mieć czas i pieniądze. I koncepcję. Azaliż wżdy, koncepcja wiele wnosi, toć ją obmyśl na wstępie, Mości kliencie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie wiesz, gdzie szukać, to zrób najpierw research? Obecnie internet jest skarbnicą wiedzy... można znaleźć wszystko, sprawdzić i porównać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
nie piszesz o jakie płytki pytasz. Jeśli szukasz płytek z kamienia na ściany to polecam http://www.piaskowce.com/ płytki z kamienia naturalnego. Wysyłka na cały kraj i nie tylko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast płytek klinkier :) Ja właśnie tak pomyślałam podczas urządzania mieszkania. To genialne rozwiązanie, i dużo ładniejsze od płytek. Wbrew pozorom jest to też bardzo wytrzymały materiał, szczególnie jak się wybierze firmę, która trzyma wysoki poziom ja mam King Klinker
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (27 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

do góry