Widok

Płytki

Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Trójmieście kupię ładne płytki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taaaadam!
I teraz powinna pojawić się piękna reklama, zaczynająca się od słów: "Jeśli płytki, to tylko w XYZ. Ja tam kupiłem, miód i wino piłem, a com widział i wymacał, na forum umieściłem" Howgh!

A prawda jest taka, że wszystko zależy od budżetu. Ładne płytko dostanie się i w dużych sieciówkach i w sklepach specjalizujących się w sprzedaży płytek i tylko płytek. Kupisz i włoskie, i polskie, i niemieckie, i hiszpańskie, i angielskie. I gresy, i ceramika, i spieki, i marmury. Wsio! Tylko trzeba mieć czas i pieniądze. I koncepcję. Azaliż wżdy, koncepcja wiele wnosi, toć ją obmyśl na wstępie, Mości kliencie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie wiesz, gdzie szukać, to zrób najpierw research? Obecnie internet jest skarbnicą wiedzy... można znaleźć wszystko, sprawdzić i porównać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
nie piszesz o jakie płytki pytasz. Jeśli szukasz płytek z kamienia na ściany to polecam http://www.piaskowce.com/ płytki z kamienia naturalnego. Wysyłka na cały kraj i nie tylko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast płytek klinkier :) Ja właśnie tak pomyślałam podczas urządzania mieszkania. To genialne rozwiązanie, i dużo ładniejsze od płytek. Wbrew pozorom jest to też bardzo wytrzymały materiał, szczególnie jak się wybierze firmę, która trzyma wysoki poziom ja mam King Klinker
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

City House Karczemki (128 odpowiedzi)

Czy ktoś zna developera, z ich strony wynika, że budują głównie domy. Może ktoś słyszał o...

dom czy mieszkanie??? (243 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Dylemat (5 odpowiedzi)

Od 4 lat mieszkamy z dziewczyną w Gdynii. Wynajmujemy kawalerkę (1100zl) a łącznie zarabiamy...

do góry