Widok

Po 2 cc trzecia ciąża

Witam. Mam pytanie jestem po 2cc ostatnia miałam w czerwcu 2018r teraz mam termin na 25.04.2020r ale wyczytałam że nie ma cięcia na zadania i z tad moje pytanie czy będą mnie męczyć porodem SN? Dodam że za każdy razem gdy wywołują mam zagrożona martwica ciąży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po 2och cc, kazdy gin bez łaski robi kolejne cięcie. W każdym szpitalu. Jest to stan po 2cc i z marszu przysługuje ci trzecie cc.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Rodziłam rok temu drugi raz CC na Zaspie i lekarz żartował kiedy znowu się spotykamy na stole operacyjnym bo 3 ciąża po 2 CC na pewno skończy się CC. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, po dwoch cc w gre wchodzi tylko 3 cc. Pamietaj tez, ze po cc nikt nie moze Ciebie zmusic do SN, na wszystko musza miec Twoja zgode. Warto o tym pamietac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokladnie, jest tak jak piszą dziewczyny. Ja po 1 cc na zaspie, druga miałam bez gadania. Po dwoch cięciach nie ma opcji zeby zmusiło Cię do porodu SN.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po 1 CC kolejny poród SN(odstęp 1.5 roku). Także nie na reguły, że 2 musi być też CC. Teraz jestem w 3 ciąży po 10 latach i zobaczymy jak będzie️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale jest reguła, że po 2 następujących po sobie CC, trzecie tylko CC.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autorka pisze, ze juz miala 2 razy cc, czytajcie ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Nowa porodowka. UCK. Opinie (249 odpowiedzi)

Witam, prosiłabym o opinię kobiety które urodziły w nowej porodówce. Najfajniej by było gdzy np...

Wasze pomysły na szybki obiad :) (80 odpowiedzi)

jak w temacie, poratujcie

szukam dobrego dietetyka- hashimoto (38 odpowiedzi)

Jak w temacie. Najlepiej z Gdańska. Może macie kogoś godnego polecenie. Zależy mi na wprowadzeniu...

do góry