Widok

Początkujący z pytaniami na formularzu

Więc niedawno zacząłem biegać, aby odzyskać formę (i złagodzić stres). Kiedy biegam, czasami czuję, że moja forma mogłaby być lepsza. Czuję, że moje buty stają się niezwykle ciężkie i tupię po ziemi jak wkurzony ogr, zamiast szybować jak gazela. Czuję, że mam przyzwoitą formę, całe życie byłem wysportowany i uprawiałem sport, ale mogłem robić coś złego (nigdy nie byłem biegaczem wytrzymałościowym). Jakieś wskazówki od weteranów biegania, które mogłyby poprawić wytrzymałość podczas biegu, a może sprawić, że bieganie będzie trochę bardziej, idk naturalne? Mam 24 lata, mężczyzna, 6'1", 155 funtów na wszelki wypadek. Dodatkowe pytanie: Na jakie buty do biegania przysięgasz? Obecnie noszę Nike Air max 2011's.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więc niedawno zacząłem biegać, aby odzyskać formę (i złagodzić stres). Kiedy biegam, czasami czuję, że moja forma mogłaby być lepsza. Czuję, że moje buty stają się niezwykle ciężkie i tupię po ziemi jak wkurzony ogr, zamiast szybować jak gazela. Czuję, że mam przyzwoitą formę, całe życie byłem wysportowany i uprawiałem sport, ale mogłem robić coś złego (nigdy nie byłem biegaczem wytrzymałościowym). Jakieś wskazówki od weteranów biegania, które mogłyby poprawić wytrzymałość podczas biegu, a może sprawić, że bieganie będzie trochę bardziej, idk naturalne? Mam 24 lata, mężczyzna https://mobdro.onl/ https://vidmate.onl/ , 6'1", 155 funtów na wszelki wypadek. Dodatkowe pytanie: Na jakie buty do biegania przysięgasz? Obecnie noszę Nike Air max 2011's.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bieganie

bole podczas biegania (18 odpowiedzi)

Kto odczuwa? Od jakiegoś czasu mam spore bóle piszczeli. Poza tym często łapie mnie kolka :(...

Jaki polecacie zegarek (5 odpowiedzi)

Do biegania

Certyfikowany / dokładnie wymierzony tor (3 odpowiedzi)

Cześć Czy jest w trójmieście jakiś tor, albo bardzo dokładnie wymierzony odcinek biegowy? Jestem...

do góry