Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
recepcja wątek zamknięty Witam chcialam podzielic sie moimi spostrzezeniami na temat sluzby zdrowia na...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Pacjentka wątek zamknięty Dnia 7 sierpnia 2011 udałam się wraz z mężem na pogotowie do stomatologa w...
~Justyna z Gdyni
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

Ostrzegam wątek zamknięty Zgłoś do moderacji Ostrzegam przed pogotowiem w Gdyni na Zwirki Wigury ....
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

To co się tam dzieje to kpina! wątek zamknięty Trafiłam z mężem na pogotowie, gdyż w pracy spadł mu pręt na dłoń, zaczęła...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Pogotowie Gdynia-opinia wątek zamknięty Dziewczyny czy Wy miałyście też takie nie miłe doświadczenia z ta...
domi25
14

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

lekarz dalekowidz a może jasnowidz wątek zamknięty Myślę, że szkoda moich pieniędzy na takie leczenie. Wydawanie diagnozy z...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

chirurdzy wątek zamknięty Syn doznał urazu palca u ręki.Udał się na pogotowie, lekarz zalecił tylko...
~wkurzona matka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Zdesperowani rodzice wątek zamknięty Z dnia 26.05.11-27.05.11r.syn po ekstrakcji zęba,dostał krwotoku,przyjechałem...
~rodzice
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

chirurga omijać z daleka wątek zamknięty Traktowanie pacjenta przez PANA CHIRURGA poniżej wszelkiej krytyki, chamski,...
~A.S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

beznadzieja wątek zamknięty -niechętnie przyjeżdzają na wezwanie do domu chorego (pomimo poważnego stanu...
~A.B.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 marca 2009

Nie polecam wątek zamknięty Również mialem nieprzyjemność dwukrotnie się tam udać, raz z wbitym w ręke...
~Poszkodowany Gdynianin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 lutego 2009

koszmar wątek zamknięty Chamski personel (szczegolnie pozdrawiam pana chirurga) traktujacy pacjenta...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

32

wątków

do góry