POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Polecam !!! Nie znam lepszej szkoły , po 10 latach wznowiłem staranie się o...
~andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Świetna szkoła nauki jazdy wątek zamknięty Świetna szkoła nauki jazdy, która potrafi na bardzo wysokim poziomie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Najlepsi! wątek zamknięty Super szkoła, pełna profeska na pewno wrócę na następną kategorie ;)
~marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Poldek nr. 1 w Trojmiescie wątek zamknięty Polecam OSK Poldek. Bardzo dobry osrodek, mila obsluga i swietni instruktorzy...
~Slawek Duszczak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Bardzo serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam tą szkołe jazdy. Super ekipa a wykłady...
~Janek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Świetne przygotowanie do egzaminu i jazdy wątek zamknięty Atmosfera na zajęciach z teorii bardzo sympatyczna Instruktorzy dobrze i...
~justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

polecam serdecznie! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wykładów oraz bardzo pomocnego i profesjonalnego...
~zbyn
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Polecam. Świetne podejście do kursanta. Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Dziś miałem 2 pierwsze (i jak się okazało ostatnie) godziny jazdy z Panem...
~Henryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

NAJLEPSI wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku. Profesjonalni instruktorzy...
~marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

zdane za pierwszym razem! wątek zamknięty znajomi polecili mi POLDKA i bardzo dobrze. zdane za pierwszym razem dzięki...
~krzych
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Rewelacja ! wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce być kierowcą ciężarówki. Kurs na kat. C przebiegał...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Super szkoła! wątek zamknięty Polecam Poldka! Miła atmosfera w biurze, Panie pomagają we wszystkich...
~Karola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Robiłem kurs na kategorię D. Zdecydowałem się na tę szkołę ze względu na...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

POLECAM! wątek zamknięty robiłem kurs na autobus i jak najbardziej polecam. plac blisko PORD, autosan...
~łuki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM KIEROWCOM wątek zamknięty Obsługa - 1 klasa :), poziom nauczania na najwyższym poziomie - wykładowca...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Jazda z pierwszym instruktorem była masakrą!!! Pierwsze cztery godziny jazdy...
~Gosiak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Strzał w dziesiątkę wątek zamknięty Ta szkoła to super sprawa. Zajęcia teoretyczne bywają na ogół nudne ale nie z...
~DareK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Swietna szkola wątek zamknięty Swietna szkola, przenioslem sie tutaj w trakcie kursu po 10 godzinach nie...
~Jasiu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

egzammin zdany! wątek zamknięty Instruktorzy super, atmosfera super a co najważniejsze ekektywna nauka....
~pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Zdane za pierwszym razem! wątek zamknięty Bardzo mili ludzie, którzy pomagają ze wszystkim i cierpliwie odpowiadają na...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
677

postów

662

wątków

do góry