POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo duże podziękowanie i pozytyw dla Pani Alicji P. wątek zamknięty Brałam tak na prawdę jazdy dodatkowe , po 5 latach (taki miałam zastój w...
~KasiaeM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

najlepszy wybór! wątek zamknięty O POLDKU dowiedziałem sie z polcenia znajomych a taakże sugerowałem się...
~franek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Z całego serca polecam osk Poldek! Panie w biurze przemiłe, gotowe do pomocy....
~Dixi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Prawo jazdy szybko i przyjemnie! wątek zamknięty Szybko, przyjemnie, i treściwe nauczanie. Wspaniala atmosfera podczas jazd....
~Fabek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Egzamin kat. C zdany za pierwszym razem! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem! Miła atmosfera,profesjonalizm i bardzo dobre...
~patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, fajni i cierpliwi instruktorzy, bardzo miła atmosfera,...
~anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Najlepsi w trójmieście wątek zamknięty Polecam serdecznie! Kurs odbyłam z instruktorem Wacławem, bardzo miły, nie...
~Wiola B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

szkoła na szóstkę! wątek zamknięty Odpowiednia atmosfere mozna poczuć już od przeprowadzanych wykładow. Teoria...
~marcel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Egzamin to była tylko formalność! Polecam wątek zamknięty Były pochwały, ale też konstruktywna krytyka. Bardzo profesjonalna szkoła, z...
~Aleks
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam właśnie do tej szkoły! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam właśnie do tej szkoły jazdy. Egzaminy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Lepiej nie mogłam trafić. wątek zamknięty Atmosfera w szkole świetna, wykłady prowadzone w bardzo przystępny sposób, po...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Super!! wątek zamknięty Prawo jazdy lat C, C +E, kwalifikacja wstępna wszystko zdaje za pierwszym...
~Krzysztof Żebrowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

The Best ! wątek zamknięty Szkoła super, przygotowuje do egzaminu idealnie :) Instruktorzy kompetentni,...
~N. W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Kat c+e gorąco polecam szkołę POLDEK wątek zamknięty Profesjonalne przygotowanie, elastyczne godziny. Duży plus za to że przed...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Zdane za pierwszym razem! wątek zamknięty Sprawnie zorganizowany kurs , bardzo mili instruktorzy ,którzy potrafią na...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Polecam Pana Grzegorza wątek zamknięty To było moje 5 podejście do egzaminu. Wcześniej jeździłem w innych szkołach...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Instruktor Dariusz MIłosz wątek zamknięty Pan Dariusz Miłosz z Pruszcza kompletnie nie fachowo i bez profesjonalizmu...
~kursant
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Najtrafniejszy wybór! wątek zamknięty Naukę jazdy w szkole POLDEK polecam wszystkim, którzy pragną nauczyć się...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Profesjonalni wątek zamknięty Co tu dużo pisać. Profesjonalne podeście do nauki jazdy tak, aby nie tylko...
~Franciszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Dziękuję i polecam! wątek zamknięty OSK Poldek jest najlepszym miejscem na odbycie kursu na prawo jazdy....
~Lena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
677

postów

662

wątków

do góry