Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika - opinia Nie polecam, fatalne miejsce, chamscy pracownicy. Przed 11 upewniłam się...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Koszulki z nadrukiem zdjęcia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, doskonały kontakt, możliwość kontaktu przez Messengera...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Nadruk na koszulkach wątek zamknięty Bardzo, bardzo dziękuję! Szybko, tanio, profesjonalnie, sympatycznie!
~WZSP nr 2 w Gdańsku
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Obsługa na duży plus tak samo jak jakość i czas realizacji produktu. Polecam !!
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Zamówiłam koszulkę przez internet z odbiorem na miejscu. Przez 2 dni zero...
~niepolecam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Współpracujemy od kilku lat w zakresie banerów, rollup`ów, tablic...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Szybka i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Wybrałam ten punkt ze względu na bliska lokalizacje i nie zawiodłam sie tym...
~Ania Kamińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Super solidna firma wszystko tak jak miało być. Super obsługa. Polecam w 100%.
~Mago Bartosz Szubert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

KATASTROFA wątek zamknięty Nie wiem co mnie podkusiło!! Jakość wydruku wizytówek fatalna. Pan tnie je...
~niezadowolony klient
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Ciągle tu wracam :) wątek zamknięty Zamawiałam tu już sześć koszulek w różnych odstępach czasowych i wszystkie są...
~też Marzena :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Zdecydowane TAK!!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu firmę polidruk. Zrobili mi koszulki,...
~Anik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

brak słów! omijajcie z daleka wątek zamknięty Żenada!!!! Klient taktowany obcesowo. Zamowienie złożylam 10 czerwca a...
~pierwszy i ostatni raz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Świetni! wątek zamknięty Zamówiłem koszulkę z nadrukiem typu DTG. Co prawda czekałem dosyć długo -...
~piotrografia.com
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Polidruk.com wątek zamknięty Wykonywałem u nich pieczątkę i jestem bardzo mile zaskoczony- myślałem, że...
~Mirass
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty chcialbym polecić uslugi tej firmy!! współpracuje z nimi od roku w ramach...
~Łukasz Wrycz-Rekowski - sklep EM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

ZOSIA I ZYGMUNT - opinia wątek zamknięty A dla mnie są rewelacyjni.Pierwszy raz korzystałem z ich usług i stwierdzam...
~ZOSIA I ZYGMUNT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Mało profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo utrudniony kontakt - nie odbierają tel., jak już odbiorą to obiecują...
~kuba
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Profesjonalne podejscie do klienta wątek zamknięty Swietny kontakt mailowy. Koszulki wykonane dokladnie tak jak chcialem -...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia, podchodzi do klienta indywidualnie, dokłada starań,...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty zamawialiśmy w becie wszystkie materiały reklamowe (ulotki, wiztówki, papier...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

28

wątków

do góry