Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
za wyjątkiem stomatologii jest ok wątek zamknięty korzystam często od 4 lat i mogę polecić tę placówkę (bardzo dobry okulista,...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

Nie polecam, popsuło się! wątek zamknięty Od ponad roku korzystam z usług tej placówki, ale niestety po ostatniej...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Rehabilitacja wątek zamknięty Moge szczerze polecic rehablitacje. Budynek nr 3 przy ulicy Świętojańskiej....
~Pacjent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

nie polecam wątek zamknięty bardzo niegrzeczna obsługa pacjenta, wręcz obrażająca osobę starszą
~pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 listopada 2010

Wspaniała obsługa. wątek zamknięty Od pewnego czasu dość często chodzę do ginekologa w tej klinice.Muszę...
~mona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lipca 2010

porazka...nie polecam!!!! wątek zamknięty Nie polecam..jeśli ktoś chce wydać niepotrzebnie pieniądze to niech tam się...
~kasdor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

Nikomu nie polecam wątek zamknięty Stomatologia w Evi Medzie jest najgorszą na jaką dotychczac trafiłem. Jedynym...
~Mirek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 maja 2010

Polecam dr. Stukan wątek zamknięty Ostatnio byłam na wizycie u ginekologa dr Stukana, którego poleciła mi...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

Dotyczy USG 4d w ciąży wątek zamknięty Witam, w grudniu 2009 miałam w Evi-Medzie Usg 4d. Niestety od początku nie...
~Oshin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 stycznia 2010

EVI-MED 1,2,3 wątek zamknięty Ponieważ Evi-Med jest w trzech różnych miejscach, moje opinie też są różne....
~ww
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

Kompetentni lekarze wątek zamknięty Polecam klinikę ze względu na kompetentnych i ludzkich w podejściu do...
~pacjentka D
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 listopada 2008

Tragedia!!!! wątek zamknięty .... co dwa tygodnie chodze do tego samego lekarza, ktory przyjmuje w...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2008

zawiedziona bardzo wątek zamknięty Jestem zawiedziona , ponieważ ostatnimi czasy w Poliklinice jest tragicznie,...
~kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lipca 2008

Bardzo Zadowolona!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług w evi-Medzie.Panie w rejestracji bardzo miłe...
~monka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 października 2007

super:)) wątek zamknięty lecze sie u doktor Gorczynskiej stomatolog i kazdemu polecam wspaniala...
~agusia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 maja 2007

Zawiedziona wątek zamknięty Nie polecam przychodni dentystycznej.Już na samym wejściu wita nas bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

36

wątków

do góry