Politechnika Gdańska

Szkoły wyższe

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lista wstępna wątek zamknięty Mam ptanie na temat składania dokumentow. Na wszystkich preferencjach jestem...
~Maturzystka215
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Budownictwo - gdzie są wolne miejsca? wątek zamknięty Tak jak w temacie, wiecie może jakie uczelnie prowadzą jeszcze nabór na...
~niedostalem sie:(
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

fajna uczelnia, interesujące zajęcia i duuży wybór kierunków wątek zamknięty interesujące zajęcia, jest ich naprawde dużo i każdy znajdzie cos dla siebie
~Mahyalaja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Dostarczenie dokumentów do WKR (WILiŚ) wątek zamknięty Chciałabym się dowiedzieć w którym budynku mam złożyć dokumenty. Na stronie...
~aaa3
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Brak wydrukowanego formularza wątek zamknięty Witam, Jestem tegorocznym maturzystą, na liście jestem wstępnie przyjęty....
~Maturzysta
10

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Lista rezerwowa wątek zamknięty Wie ktoś o ile w tamtym roku przesunęła się lista rezerwowa na kierunku -...
~PanTadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Progi - 2 stopień Budownictwo wątek zamknięty Witam, mógłby mi ktoś przybliżyć jaki jest dolny próg średniej ocen, aby...
~1993
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Eksploracja zasobów morz i oceanów - opinie wątek zamknięty Czy warto isc na ta specjalizacje i do jakiego rodzaju pracy przygotowuje?...
~popi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Inżynieria zasobów naturalnych wątek zamknięty Witam, Co słyszeliście o tej specjalizacji? Póki co nie ma programu żadnego,...
~fgas
10

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Drugi język wątek zamknięty Jeśli chodzi o wybór drugiego języka obcego na PG to czy można wybrać taki,...
~qumus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Prośba o pomoc- grunt zbrojony wątek zamknięty Witam wszystkich bardzo serdecznie! Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą....
Astrea91
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Przeniesienie z innej uczelni na PG wątek zamknięty Witam, może ktoś pomoże. Czy istnieje taka możliwość przeniesienia sie z...
~majki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Dług ECTS wątek zamknięty Witam! Chciałbym wiedzieć jakie mam szanse na dalsze normalne studiowanie...
~studenteł
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Rezygnacja ze studiów wątek zamknięty Mógłby mi ktoś wyjaśnić i pokrótce opisać jak wygląda procedura rezygnacji ze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Punkty ECTS na Politechnice Gdańskiej wątek zamknięty Cześć! Mam pytanie do punktów ects. Jestem na budownictwie na pg a nie mam...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Zmiana PWr na PG wątek zamknięty Witam. Jestem studentem I roku informatyki na politechnice wrocławskiej....
~Izord
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Pomocy !! wątek zamknięty Poszukuję osoby która udzieli mi korepetycji z przedmiotu technika cyfrowa....
~Adam Zając
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Stypendium dla najlepszych studentów PG wątek zamknięty W jaki sposób obliczmy średnią ocen uzyskaną za ostatni rok? Z góry dziękuję :)
~paulla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

zmiana grupy dziekańskiej wątek zamknięty Witam czy na wydziale ETI jest możliwa zmiana grupy dziekańskiej? To będzie...
~student :))
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

egzaminy, kolokwia - wyniki wątek zamknięty Cześć. Czy na PG oceny z kolokwium lub egzaminu są upubliczniane? Chodzi mi o...
~Lord Vader
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1235

postów

376

wątków

do góry