Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Festiwal szajbusów No to mamy festiwal szajbusów. Jakić facet poczuł się panem Wawelu. Minister...
~zetjot
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Walka z ZUS - można? http://www.joemonster.org/filmy/51491/Grzegorz_Sowa_o_swojej_walce_z_ZUSem...
funky_koval
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2013

PODZIEKOWANIA DLA PANA PREMIERA I RZĄDU !!! Chciałem bardzo podziekowac panu oraz całemu rzadowi za sytuacje do...
~jano
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

O edukacji poczytajcie fachowców i nie pleccie bzdur Ponieważ wiele osób posługuje się typowymi przesądami i uproszczeniami...
~zetjot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Tuskoland -Gdańsk powinien przeprosić za tego pier... kaszuba. A gdzie ta "zielona...
~leon
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Demonstracja prorodzinna ze strony http://www.brygida.gdansk.pl/?modul=ogloszenia W niedzielę 5 maja...
Mo___
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Kwintesencja :) Posłowie lewicy uznali, że nauczanie na religii o cudach Jezusa może...
~sa∂yl
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2013

Ożeł morze, a małpy to co ? No a gdzie podziały się moje refleksje zoologiczne ? Portal tromiasto.pl...
~zetjot
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Dywagacje zoologiczne Występy cyrku zbliżają się do końca, bo właściciel bliski jest bankructwa....
~zetjot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

~tbc
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Wychowanie seksualne ale nie dla maluchow tym razem Polecam zabawny wpis, oto link: http://niepoprawni.pl/blog/3/edukatorzy...
~zetjot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Jak rabin poznał różnicę między piekłem a niebem Od pewnego czasu interesują mnie kwestie błędów ideologicznych towarzyszących...
~zetjot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Jak Donald przegrał z Robertem Mimo iż propaganda sugeruje, że jest inaczej, rządy Tuska to jedno wielkie...
~zetjot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Czego Ziemkiewicz zazdrości Żydom i ja też Z okazji rocznicy powstania w getcie, Rafał Ziemkiewicz opublikował felieton,...
~zetjot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

A tymczasem w miescie Elblag: Odbylo sie referendum i odwolano Rade Miasta jak i Prezydenta, Jak widac...
~nn
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Nie tylko Monisia... Radio Gdańsk nie jest gorsze W Radio Gdańsk, godz. 9, sabat komentatorów. Któryś z komentatorów podaje...
~zetjot
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Pańcie komentują w Radio Gdańsk Co rano, po godz.9.00 w Radio Gdańsk odbywa się swoisty sabat, tym razem w...
~zetjot
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Rewolucja Hej Ludziska nie pora na gadanie ,ktore do niczego nie prowadzi . Polsce...
HUBAL
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Jak wam postkomunistyczna szkoła dzieci tresuje czyli... ... ile jest peerelu w postpeerelu. Czy wiedzą Państwo jak tresują w szkole...
~zetjot
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Jesteś w rozterce na kogo głosować ? Zanim ktokolwiek zacznie zastanawiać się nad dokonaniem właściwego wyboru...
~zetjot
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry