Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Eskaemka SKM jeździ z Gdańska, i to tylko z centrum Gdańska, na południu aż do...
~zetjot
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

SKM nalezy sprywatyzowac tak jak w tytule. to kolejny postsocjalistyczny panstwowy grajdolek ktory w...
~DArek
22

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Kto dyskryminuje lemingi ? Mamy do czynienia z głębkim problemem natury nieomal filozoficznej. Jeżeli...
~zetjot
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Biznesmen pełną gębą! Sam nie może otrzymać kredytu, ale uważa, że otrzyma go osoba...
~WildChicken
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Ze wspomnień recydywisty Ani prawdziwej demokracji ani prawdziwego kapitalizmu tu nie mamy. Wolności...
~zetjot
41

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Tu "rozczarowani", tam "rozczarowani", a czarownik...? Wciąż czytam o jakichś "rozczarowanych". A to że mlodzi...
~zetjot
19

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Aferalność jako czynnik wrodzony postpeerelu Wszelkiego rodzaju użytecznym idiotom traktującym obecny system jako...
~zetjot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Jak budować ? Od dymu z komina, oczywiście. Pełna demokracja jest ci u nas co się patrzy a i wzorcowy kapitalizm takoż....
~zetjot
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Tu spał boski Balotelli... Możliwośći ludzkiego umysłu i jego inwencji są nieskończone. Co możecie...
~zetjot
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Senator PO "Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę..." http://www.sadistic.pl/senator-po-vt125876.htm W zasadzie nic nowego się...
~laff
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Jak się bronić, przed lekarzem który dla swoich celów wykorzystuje szarych obywateli. Czy rozwiązaniem...
~kosiara
74

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Poślijcie dzieci do przedszkola, to zobaczycie... Nic mnie nie jest już w stanie zszokować emocjonalnie - przeżyłem peerel i...
~zetjot
29

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Jak zaczipować leminga, odc. 2 - notka dla czytających ze zrozumieniem Temat lemingów cieszy się w mediach niesłabnącym powodzeniem, czego dowodem...
~zetjot
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

Tezy do rządowej polityki leśnej Rząd Tuska nie może przeprowadzić prywatyzacji Lasów Państwowych, jeżeli...
~zetjot
15

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

dzięki takim licencjatom, a później zapewne magistrom ten kraj spada na psy http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-wspolpraca/poszukuje-osoby-ktora-napisa...
~WildChicken
22

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Kolejny krok w stronę totalitaryzmu ABW i CBA proponują obowiązkową rejestrację osób kupujących pre-paidy....
~sadyl
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

co nam szykuje kochany rzad http://demotywatory.pl/3862050/Pamietacie-ACTA nie zgadzajmy sie podpiszmy...
~nie cierpie politykow
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Czy po Polsce krąży Seryjny Samobójca? Może to CZARNE PISOWSKIE SOTNIE dokonują krwawej pomsty?Daleko mi do snucia...
~Marek
34

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Kto tu jest chory, czyli Woody Allen a sprawa polska Woody Allen stworzył filmową metaforę, która idealnie pasuje do polskiej...
~zetjot
36

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Jak zaczipować leminga Jako że po forum grasują grasanci, co to albo nie wiedzą o co chodzi, albo...
~zetjot
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry