Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Byłem już kilka razy w przychodni przy ul Startowej. Szczerze polecam!!!Byłem...
~MAREK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

SUPER wątek zamknięty Jeśli chcecie szybko skorzystać z porady internisty na NFZ to idźcie do...
~Kazik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Nocy dyzur masakra!! wątek zamknięty Wczoraj w granicach godz 23 byłam z córką,chorą. Potrzebowalysmy pomocy...
~Mama
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Niekompetencja wątek zamknięty Zapominają o podaniu kodu na wizytę i nie można pójść do lekarza, nie można...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Placówka godna polecenia wątek zamknięty Od 4 lat korzystam z usług medycznych Placówki Polmed na Zaspie, w ramach...
~pacjent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

internista polmed gdańsk startowa wątek zamknięty Korzytsałam i mogę polecić. Posiadam pakiet medyczny z polmedu od 3 lat i...
~Wanda2015
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

polecam wątek zamknięty Przychodni nie mam nic do zarzucenia. Panie w recepcji pracują...
~mieszkanka Zaspy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Obsługa rejestracji wątek zamknięty Chciałem złożyć pochwałę P. Ewelinie z rejestracji w placówce Polmed w...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Chamstwo i brak kompetencji!!!! wątek zamknięty Po raz kolejny, po nieudanej 6 dniowej próbie dostania się do lekarza, wracam...
~pacjentka
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Polmed rehabilitacja wątek zamknięty Jeżeli chcielibyście skorzystac z rehabliatcji polecam Przychodnie Polmed na...
~Irenka
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

PANI ANIELA wątek zamknięty pani aniela z recepcji prywatnej jest tak nadąsaną i nachmurzoną kobietą, że...
~muffengirl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

nie polecam wątek zamknięty Mialam dwa razy nieprzyjemnosc odplatnie korzystania z tej przychodni.Raz...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

brak organizacji wątek zamknięty Po dwóch miesiącach oczekiwania udałam się do specjalisty. Opóźnienie nawet...
~była pacjentka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Brak poszanowania dla czasu pacjęta wątek zamknięty Kożystamy z tego centrum medycznego już od pewnego czasu. Najgorsze jest to,...
~Komentator
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

NIE PŁAĆCIE Z GÓRY PRZELEWEM! wątek zamknięty Zamówiłem internetowo wizytę u specjalisty, dokonałem płatności przelewem. W...
~Fild
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Uważajcie !!! wątek zamknięty Z kursu na prawo jazdy wysłali mnie do nich na badania. W Polmedzie...
~Bart
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

drogo wątek zamknięty Drogo ,naciągają obsługa słaba sztucznie i strasznie wymuszone to wszystko...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

żenada to za mało wątek zamknięty Wraz z koleżanką robiłam badania laboratoryjna a wynik przeszedł moje...
~pacjentka z medica
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Polmed- Szczepienia wątek zamknięty Właśnie zapisałam Malucha do Polmedu i juz zaczynam zalowac... Nie dość, ze...
Jadzia3
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Godni polecenia - bardzo miła obsługa wątek zamknięty Jako firma współpracująca z Polmedem od dłuższego czasu mogę z pełną...
~Profal Sp. z o.o.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

51

wątków

do góry