Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia wątek zamknięty Oferta POLMEDU jest rewelacyjna i jako obecny pacjent Centrum Medycznego na...
~Marek M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

obsługa pacjentów wątek zamknięty dziś miałam mieć pierwszą wizytę u okulisty w Polmedzie na ul. Startowej....
~pacjenta polmedu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

DOTYCZY KARDIOLOGA wątek zamknięty Byłam wczoraj z mężem u dr Klickiego. Umówieni przez Medicę na 18:00....
~Agnieszka Mroczkiewicz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

SPROSTOWANIE CO DO GŁUPOT PISANYCH O GASTROSKOPII wątek zamknięty W październiku miałem robiona gastroskopie w Polmedzie na Zaspie , Badanie...
~stały klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

uwga na gastroskopię wątek zamknięty Na badanie gastroskopii trafiłam z NFZ, była to już 3 gastroskopia w moim...
~Ewa Grabowska-Zadroga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

OFERTA POLMEDU wątek zamknięty PRZYZNAM ,ŻE JESTEM TROCHĘ ZSZOKOWANY OPINIAMI POPRZEDNIKÓW.JA PRZEPISAŁEM...
~DARIUSZ MATYSIAK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

żenada wątek zamknięty Byłam na badaniach okresowych. Przede mną weszła do gabinetu młoda kobieta....
~Mirka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

OPINIA wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług POLMEDU
~Irena Sobolewska
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Anka - opinia wątek zamknięty Wykonywałam tam badania do pracy, gdy weszłam do przychodni byłam w szoku,...
~Anka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

Laboratorium wątek zamknięty bez zadnych komplikacji pobrana została krew od mojej 6-miesiecznej córci,...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 czerwca 2007

Laboratorium wątek zamknięty bez zadnych komplikacji pobrana została krew od mojej 6-miesiecznej córci,...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

51

wątków

do góry