Widok

Połóg po cesarce

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny napiszcie mi od kiedy moża zacząć współżycie po cesarce?czy i kiedy występują dni płodne,po jakim czasie jest pierwsza miesiączka?jak szybko można zacząć nosić pas poporodowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wspóżyć mozna po 6 tyg. jak jest wszystko ok. Dni plodne nie zaleza od cesarki. Po porodzie stosuje sie antykoncepcje bo dni plodne moga wypasc w kazdej chwili, karmienie piersia nie jest zabezpieczeniem . miesiaczka pojawia sie jak sie pojawia. wszytko wiec jest indywidulana sprawa.
ja chbya mialam okres 4 tygodnie po porodzie, tak przez jeden dzien, ale to nie jest pewne bo wtedy tez jeszcze troche krwawilam po porodzie, ale czulam sie jakby to byla miesiaczka i lekarz jak mnie badal to pytal sie czy czasem miesiaczki nie mialam, bo cos tam na to wskazywalo. od tamtego czasu nic nie mialam a jestem juz trzy miesiace po porodzie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja co prawda nie jestem po cc, ale nie karmię piersią i okres dostałam wczoraj tzn 4,5 tygodnia po porodzie. (oczywiście mam nadzieje że to okres) jest bardzo obfity, na noc musiałam podłożyć pieluszkę mojego synka:)ale nic mnie nie boli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja po cc szybko doszłam do formy i nie czekałam tych 6 tyg. Brałam i biorę tabletki anty, najpierw cerazzette dla karmiących a potem zwykłe. Także normalnego okresu nie dostałąm wcale tylko z odstawienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po cc krwawiłam 2 dni.
Okres dostałam rok po cięciu, nadal karmiłam a płodność wróciła 14 mc po porodzie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
współżyć można po ok 6 tyg, a jeśli chodzi o miesiączkę to indywidualna sprawa, jak bedziesz karmiłą piersią to możesz długo jej nie mieć ( ja dostałam po roku, nadal karmię) a jeśli będziesz karmiła butelką to szybciej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to nie mam pamięci do dat:-) ale seks był po 6 tygodniach jakoś a mieiaczka po chyba 3 miesiącach od cc,tyle ,ze ja nie karmilam piersią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chyba krwawiłam/plamiłam po cesarce 4 tygodnie, 2 tygodnie później dostałam pierwszy okres :) cały czas walczyłam o laktację :)


czasem jeszcze teraz (14m-cy po) coś mnie zapiecze w bliźnie :P (jak dźwignę nie tak)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry