Widok

Położna środowiskowa NFZ - Morena i okolice

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Za miesiąc urodzę dziecko i chciałabym wcześniej wybrać położną środowiskową.
Czy możecie polecić kogoś, kto faktycznie pofatyguje się na wizyty domowe na Morenie, nie da tylko blankiecików do podpisania, ale udzieli fachowej pomocy i porady, w razie konieczności zdejmie szwy i pomoże z laktacją??? I to w domu, a nie koniecznie w przychodni?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo polecam: med-dom z Zaspy, położna przyjezdzała i do mnie okolice centrum i kuzynki na Chełmie.
położna: Anna Molenda 692 589 786
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izabella frej przyjmuje na przeciwko przychodni na morenie. Super babka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może tylko dopowiem, że położna przeze mnie polecana przyjeżdża do DOMU, mierzy ciśnienie, ma detektor tętna, pod koniec przyjeżdżała nawet co kilka dni, po porodzie była nieoceniona bo mieliśmy problemy z przybieraniem na wadze i użyczyła nawet na tydzień swoją wagę, do czasu aż nie załatwiliśmy swojej prywatnej. Naprawdę super babka.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaką położną na NFZ polecacie? Gdańsk Morena.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przychodni starmed sa fajne mlode polozne :) moja jest super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale to położne środowiskowe (gratis?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przychodnia ma kontrakt na nfz na lekarza POZ, pelegniarke i polozna. Wiec jak sie zapiszesz to masz na nfz. Maja tez dwoch gin na nfz. Dr Gołka bardzo fajna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panią Anię Molendę bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też polecam panią Anię Molende. Przychodziła do mnie przed porodem i po, super babeczka. Miła, pomocna i ma bardzo dużą (i aktualną) wiedzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

do góry