Widok

Pomagajmy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kazda złotówka się liczy
Witam, badzo prosze o udostępnie zbiorki im wiecej osób zobaczy tym wieksza szansa na sukces, a jezeli masz ochotę możesz rownież wesprzeć :-) Dziękuje
https://pomagam.pl/mieszkaniezaremont
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To urząd remontuje mieszalnie skoro to lokal z miasta a nie Ty. Chyba że podpisalas umowę że sama lokal wyremontujesz ale jeśli mieszkasz na działkach dlaczego zgodziłaś się na remont nie mając pieniędzy. Umowę z miastem podpisuje się na 4lata z opcją przedluzenia.
To miasto remontuje mieszkania a nie ty. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pierwsze słyszę,, wyremontuj mieszkanie to dostaniesz umowę i mieszkanie,,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Moja znajoma właśnie dostała mieszkanie z miasta. Trwa remont za który płaci miasto, ona nie dokłada ani złotówki. A mieszkanie to ruina. Robią wszystko na nowo, od ogrzewania gazowego, po malowanie, podłogi, całą łazienkę i kuchnię na wymianie drzwi kończąc.
Taka zbiórka jak autorka założyła jakaś podejrzana się wydaje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga autorko nawet nie napisałas nam zkad wogole jestes. Coz pachnie ściemą. To miasto remontuje mieszkanie od A do z. Nie pisz głupot że urząd dał Ci 6miesiecy czasu. Zawsze możesz prosić o mieszkanie socjalne... Tańsze 2zl za m2 a nie pchać się w komunalne gdzie jest chyba 10zl za metr.
Wybacz nie pomogę i wesprę cie w tej sprawie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wesprę Cie w tej sprawie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry