Widok

Pomoc w szukaniu informacji o deweloperze

Z powodów służbowych muszę wynieść się z Sopotu... kończy mi się kontrakt i wracam do siebie, w okolice katowic. Trochę szkoda mi opuszczać to piękne miasto i wracać do tych zasyfionych Katowic, no ale trudno. Znaczy nie wracam bezpośrednio to katowic, ale tam będę musiał co jakiś czas sie jednak pojawiać. Chciałbym kupić jakiś dom za zaoszczędzone pieniądze, bo po co coś wynajmować, skoro mogę sobie wziąć kredyt na resztę i za ileś lat poisadać ten dom, prawda??
Jednak nie wiem co sądzić o jednym deweloperze. Gdzie szukać o nim informacji? Strona internetowa to dobre źródło? Jakie macie zdanie, znacie się na czymś takim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najprościej i najpewniej?
Pogadaj z ludźmi, którzy już mieszkają w budynkach zbudowanych przez tego dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pokażę wam o którego developera chodzi https://osiedlesielanka.pl/kontakt/o-deweloperze może ktoś teraz coś skojarzy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Jaka chemia niemiecka do domu (3 odpowiedzi)

Jaka chemia niemiecka do domu, czy specjalistyczna, a może raczej standardowa?

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry