Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewelina - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rehabilitacji, zabiegi bardzo mi...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Malwina Z - opinia wątek zamknięty Po urazie kręgosłupa szyjnego dr Rosadziński postawił mnie na nogi. Miałam...
~Malwina Z
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Błazej - opinia wątek zamknięty Odbyłem 3 miesięczną rehabilitacje po kontuzji po wypadku. Jestem zadowolony...
~Błazej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty swietna obsluga, bardzo duza pomoc . jestem wdzieczna za to, ze nareszcie...
~Agata
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Ida - opinia wątek zamknięty gabinet super, z czystym sumieniem moge polecic , mialam spore problemy z...
~Ida
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Michna - opinia wątek zamknięty Po urazie kręgosłupa trafiłam tutaj na rehabilitację. Pomogli mi bardzo....
~Michna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Robert Warszawa - opinia wątek zamknięty Polecam z pełnym przekonaniem. Skorzystałem tu z wyjazdowego trwającego...
~Robert Warszawa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Adas - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry gabinet, mialem problemy z kregoslupem nikt nie umial mi pomoc,...
~Adas
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Zuza - opinia wątek zamknięty Bardzo pomocni! Miałam duże problemy z kręgosłupem, bolało tylko okresowo ale...
~Zuza
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Mielew - opinia wątek zamknięty Tragedia ,naciągnąć mnie chciał facet,przyszedłem z bólem i nic nie dał...
~Mielew
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Monika K - opinia wątek zamknięty Dzięki rehabilitacji w końcu stanęłam na nogi , cudownie że są na świecie...
~Monika K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Katerinka - opinia wątek zamknięty Wielkie dzieki za postawienie mnie na nogi po zerwaniu sciegna achillesa....
~Katerinka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

MAGDA - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i jednocześnie wdzięczna bo przez innych...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

ewelina159 - opinia wątek zamknięty Rwa kulszowa dokuczała mi od dawna. Nie działało nic. Tu otrzymałam...
~ewelina159
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

krzysztof kowalik - opinia wątek zamknięty Pół życia zmagałem się z rwą kulszową. Na szczęście ból nie jest juz tak...
~krzysztof kowalik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

beata maj - opinia wątek zamknięty Poszłam z rwą kulszową. Wskazania jakie otrzymałam dają poprawę. Za jakiś...
~beata maj
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Mirka - opinia wątek zamknięty Najlepsza obsługa. Super rehabilitacja. Ból kręgosłupa odszedł w zapomnienie.
~Mirka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Eryk - opinia wątek zamknięty Rehabilitant, którego warto polecać. Solidnie. Konkretnie. Z pasją. Bóle...
~Eryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Najlepszy rehabilitant. Duże doświadczenie. Solidnie. Ból kręgosłupa mija....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Ogólnie duże 6. Od lat walczę z przepuklina kręgosłupa. Pan Rosadzinski...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry