Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emila - opinia wątek zamknięty Najlepsza obsługa Wszystko dla dobra pacjenta.Solidne leczenie i rehabilitacja.
~Emila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Majka - opinia wątek zamknięty Świetny rehabilitant. Szybkie leczenie. Super rehabilitacja. Bardzo...
~Majka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Maja - opinia wątek zamknięty Najlepsze wrażenia.Szybki uporali się z moim bólem...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Iza - opinia wątek zamknięty Leczenie bólu kręgosłupa na 6. Juz nie pamiętam kiedy mnie bolało. Pan...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

polecam wątek zamknięty Dobrze, że trafiłam akurat do nich, doskonała, kompetentna opieka medyczna....
~marceli
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2018

polecam! wątek zamknięty Chodzimy z synem do nich na rehabilitacje od roku, bardzo duża zmiana,...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2018

6/6 wątek zamknięty Terapia bólów kręgosłupa okazała się skuteczna, co więcej uchroniła mnie...
~kinga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2018

bardzo dobra opieka wątek zamknięty Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze, jesteśmy wdzięczni za pomoc, wróciłam...
~sandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2018

oczywiście polecam wątek zamknięty Oczywiście polecam współpracę z rehabilitantami z tej placówki, świetna...
~Damian
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2018

wszystko jak należy wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku, serdecznie polecam...
~Mikos
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2018

Bardzo sympatyczny człowiek wątek zamknięty Tak jak w nagłówku, bardzo sympatyczny człowiek, szybko zostałam zbadana,...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2018

jestem zadowolona wątek zamknięty Nie będą się rozpisywać o historii swojej choroby, ale ciekawie nie było....
~adrianna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2018

Bardzo dobra opieka wątek zamknięty Bardzo dobra opieka medyczna, co najwazniejsze dobrze postawiona diagnoza i...
~regina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Leczenia bólów kręgosłupa wątek zamknięty Mój kręgosłup ma swoje lata i nie jeden raz na niego narzekałam. Wreszcie...
~andzia
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Zuzanna Gola - opinia wątek zamknięty Syn dzięki pomocy p. Rosadzińskiego już po 3 miesiącach po zdjęciu gipsu, po...
~Zuzanna Gola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

polecam serdecznie wątek zamknięty Nie rozczarowałam się wręcz przeciwnie! Ból kręgosłupa ustąpił, jestem bardzo...
~filipowicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Uszkodzone wiązadła podczas gry w piłkę. Myślałem, że o dalszych treningach...
~Max
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

kręgosłup wątek zamknięty Co jakiś czas pobolewał mnie kręgosłup,jednak bagatelizowałam sprawę....
~martynaN
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

polecam! wątek zamknięty Z rehabilitacji w tym miejscu jestem zadowolona - dzięki regularnym...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

bardzo dobry wątek zamknięty Dr Rosadziński to najlepszy specjalista jakiego znam.Syn chodził do niego po...
~joanna L
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry