Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ok wątek zamknięty Po wypadku i wypisie do domu wybraliśmy ten gabinet na kontynuowanie...
~ignacy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

bez problemów wątek zamknięty Dostaliśmy sie bardzo szybko. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Mąż bardzo...
~ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

najlepszy wątek zamknięty Trafiliśmy tutaj z mamą po wylewie. Miała niedowład z prawej strony. Dzięki...
~kinia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

dziękuje wątek zamknięty Dziękuje za sprawnie przeprowadzone rehabilitacje, niestety troszkę czekałam...
~hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

ok wątek zamknięty Nie można dać złej opinii, lekarz szybko postawił , moje stare kości , na...
~Kazik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

polecam wątek zamknięty Szkoda, że wcześniej nie trafiłem do Pana Marcina, to rehabilitant z...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

ok wątek zamknięty Jak dla mnie to jedna z lepszych placówek rehabilitacyjnych w Trójmieście,...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

na plus wątek zamknięty Nie mam żadnych zastrzeżeń, trafiłem do nich z polecenia z córką, opieka na...
~tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

6/6 wątek zamknięty Nie sądziłam, że odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą zdziałać tyle dobrego dla...
~patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

po urazie kręgosłupa wątek zamknięty Jestem po urazie kręgosłupa, dosłownie postawili mnie na nogi, bardzo dobra...
~nowak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

6/6 wątek zamknięty Wybraliśmy tą placówkę z polecenia, także spodziewałam się spotkać tam...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

opieka na wysokim poziomie wątek zamknięty Dr Rosadziński to bardzo dobry specjalista, dzięki niemu w końcu mogę...
~Muszynska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo dobra placówka rehabilitacyjna, zdecydowaliśmy się skorzystać z ich...
~Monika Zalewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

wszystko ok wątek zamknięty Dr Rosadziński to bardzo dobry specjalista, nie wierzyłam, że za pomocą...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

nie mam zastrzeżeń wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, bardzo miły personel, kompetentni specjaliści,...
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

polecam wątek zamknięty jak najbardziej polecam w koncu pozbyłme sie bolu pleców
~edward
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Rehabilitacja wątek zamknięty Jeśli ktoś wraca do zdrowia po operacji, kontuzji, wypadku - polecam,...
~Janek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Specjalista w swoim fachu. Trafiłem do pana Marcina z silnym bólem kręgosłupa...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Zachęcony opiniami nie rozczarowałem się. Udałem się do gabinetu pana Marcina...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Zachęcona opiniami wybrałam się do pana Marcina i nie żałuję. Może i komuś...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry